У Кіровограді відремонтували дорогу по вулиці Комарова

Свого часу мешканці міста, що проживають у мікрорайоні між вулицею 50 років Жовтня та провулком Госпітальним і колектив розташованого тут обласного шкірно – венерологічного диспансеру звернулися до міської влади з проханням відремонтувати ділянку вулиці Комарова та відновити зовнішнє освітлення.

Величезні ями на дорожньому покритті не давали можливості жителям під’їхати без перешкод до своїх багатоповерхівок, а санітарному транспорту – дістатися закладу охорони здоров’я.
 Міська влада відреагувала на звернення громадян і за рахунок коштів міського бюджету здійснила поточний ремонт 350 метрів вулиці Комарова на загальну суму 96 тисяч гривень.
 Сьогодні на місці заступник міського голови Сергій Поліщук перевірив якість виконаних робіт і поспілкувався з мешканцями мікрорайону.
 - Щиро вдячні міській владі за оперативну реакцію на наше прохання, - говорить жителька будинку по вулиці Комарова, 12а Олена Ткач. – Останній раз дорога ремонтувалася сім років тому, а рух транспорту по ній досить жвавий. Тож останнім часом проїхати безпечно по Комарова було неможливо, особливо темної пори. А тепер, коли відновлене зовнішнє освітлення і проїжджа частина приведена до ладу – зовсім інша справа.
 Слова подяки на адресу міської влади прозвучали і від в.о. головного лікаря диспансеру Володимира Сороки. Він запевнив Сергія Поліщука, що зі своєї сторони колекти закладу бере на себе зобов’язання підтримувати належний благоустрій на прилеглій території.
 - Першочергове завдання міської влади – максимально оперативно реагувати на звернення громадян, - наголосив під час зустрічі Сергій Поліщук. - Цього вимагає від місцевих влад і Президент України, який бачить у надійно організованому діалозі влади і громади перспективу своєчасного вирішення багатьох актуальних проблем територіальних громад.
 Роботи по вулиці Комарова будуть продовжені, запевнив Сергій Поліщук. Враховуючи незадовільний технічний стан її дорожнього покриття на ділянці між вулицею 50 років Жовтня та Межевим бульваром та звернення мешканців і головного лікаря Територіального медичного об’єднання “Центр екстренної медичної допомоги та медицини катастроф” у 2013 році тут заплановано капітальний ремонт дороги протяжністю 1,345 кілометра. Загальна кошторисна вартість робіт складе майже 996 тисяч гривень, які місто отримає як цільову субвенцію з державного бюджету. Орієнтовний термін початку робіт – третя декада серпня – вересень поточного року.

Кировоградский горсовет
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии