• Головна
  • Пенсійне забезпечення жителів Кіровоградщини у січні-липні
16:17, 9 серпня 2013 р.

Пенсійне забезпечення жителів Кіровоградщини у січні-липні

Головне управління Пенсійного фонду в області повідомляє, що за оперативними даними за січень-липень до бюджету Пенсійного фонду в Кіровоградській області зібрано власних надходжень у сумі 1 мільярд491,9 мільйона гривень, що на 88,5 мільйона гривень (або на 6,3%) більше порівняно з аналогічним періодом 2012 року. Заплановані по власних коштах показники виконано на 100,4%, понадпланові надходження склали 6,5 мільйона гривень.

Органами Пенсійного фонду у містах та районах області забезпечено своєчасне фінансування коштів на виплату пенсій жителям відповідних територій. Видатки у січні-липні склали 2 мільярди 944,1 мільйона гривень, що більше, ніж торік, на 268,5 мільйона гривень.

Чисельність пенсіонерів області, які отримують пенсійні виплати через банківські установи, станом на 1 серпня складає127,2тисячі осіб (43,2% від загальної кількості пенсіонерів). Це на 6,4тисячібільше,ніж на початок серпня минулого року.

Через пенсійні рахунки у банках за сім місяців виплачено пенсій у сумі 1 мільярд221,4 мільйона гривень,що на 153,9мільйона гривень більше, ніж за аналогічний період 2012 року. Це дало змогу заощадити («доставка» пенсій через банківські установи для Пенсійного фонду є безкоштовною) 8,4 мільйона гривень, які використані для фінансування пенсійних виплат жителям області.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...