Податківці Кіровоградщини розпочали операцію «Цукор»

За результатами перевірок підприємств, задіяних в схемі виробництва (імпорту) та подальшої реалізації цукру, податковою адміністрацією у Кіровоградській області донараховано 1 млн. 68 тис. грн. та застосовано фінансові санкції на загальну суму 1 млн. 50 тис. грн.

Про це «Кіровоград.proUA.com» повідомили у відділі масово-роз'яснювальної роботи та звернень громадян ДПА у Кіровоградській області.

25 робочих груп із загальною чисельністю 175 фахівців щодо відпрацювання усього ланцюгу підприємств, задіяних в схемі виробництва (імпорту) та подальшої реалізації цукру створено з числа працівників податкової служби Кіровоградської області в рамках загальнодержавної операції під умовною назвою «Цукор».

Головне завдання операції – недопущення «тонізації» цукрової галузі, використання суб`єктами господарювання різноманітних схем ухилення від сплати податків, безпідставного отримання відшкодування ПДВ з бюджету, користування послугами «конвертацій них» центрів та «податкових ям», що в кінцевому результаті впливає на питання ціноутворення на ринку цукру.

Від початку операції перевірено 22 суб'єкти господарювання, з яких три – підприємства посередники та 19 – підприємств торгівлі – реалізаторів цукру. За результатами перевірок виявлено 13 фактів порушень податкового законодавства, складено 10 адміністративних протоколи. За результатами перевірок донараховано 1 млн. 68 тис. грн. та застосовано фінансові санкції на загальну суму 1 млн. 50 тис. грн.

Тривають перевірки правомірності всіх операцій, пов'язаних з виробництвом та реалізацією цукру.

Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов

Объявления
12.07.2018
Разместить объявление в этом блоке Добавить
Ответственный за раздел
Матусевич Артур Вадимович
Журналисты сайта 0522.ua к вашим услугам.

Пишите нам, звоните, сообщайте о городских новостях и событиях - мы надеемся, что с Вашей помощью горожане узнают о жизни Кропивницкого больше.

Вместе с Вами мы сделаем наш город лучше!


Редакция 0522.ua:

E-mail: news@0522.in.ua