• Головна
  • Податківці Кіровоградщини розпочали операцію «Цукор»
16:20, 20 серпня 2009 р.

Податківці Кіровоградщини розпочали операцію «Цукор»

За результатами перевірок підприємств, задіяних в схемі виробництва (імпорту) та подальшої реалізації цукру, податковою адміністрацією у Кіровоградській області донараховано 1 млн. 68 тис. грн. та застосовано фінансові санкції на загальну суму 1 млн. 50 тис. грн.

Про це «Кіровоград.proUA.com» повідомили у відділі масово-роз'яснювальної роботи та звернень громадян ДПА у Кіровоградській області.

25 робочих груп із загальною чисельністю 175 фахівців щодо відпрацювання усього ланцюгу підприємств, задіяних в схемі виробництва (імпорту) та подальшої реалізації цукру створено з числа працівників податкової служби Кіровоградської області в рамках загальнодержавної операції під умовною назвою «Цукор».

Головне завдання операції – недопущення «тонізації» цукрової галузі, використання суб`єктами господарювання різноманітних схем ухилення від сплати податків, безпідставного отримання відшкодування ПДВ з бюджету, користування послугами «конвертацій них» центрів та «податкових ям», що в кінцевому результаті впливає на питання ціноутворення на ринку цукру.

Від початку операції перевірено 22 суб'єкти господарювання, з яких три – підприємства посередники та 19 – підприємств торгівлі – реалізаторів цукру. За результатами перевірок виявлено 13 фактів порушень податкового законодавства, складено 10 адміністративних протоколи. За результатами перевірок донараховано 1 млн. 68 тис. грн. та застосовано фінансові санкції на загальну суму 1 млн. 50 тис. грн.

Тривають перевірки правомірності всіх операцій, пов'язаних з виробництвом та реалізацією цукру.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
live comments feed...