В Кіровоградській області почали ремонтувати дороги. Фото

Не один раз у обласній пресі піднімалося питання понівеченої дороги по вулиці Богдана Хмельницького у Світловодську. Сьогодні воно вирішено – ремонт, який був розпочатий ще у далекому 2011 році нарешті завершено. Тоді роботи припинилися через відсутність фінансування, а 22 липня поточного року вони успішно відновилися.

Задача перед дорожниками стояла непроста, оскільки стан, в якому на той час перебувала дана дорога був плачевний. Та за кілька тижнів ситуація змінилася кардинально – тепер світловодчани зможуть пересуватися по рівному якісному покриттю. Останнє, до речі, забезпечила імпортна техніка відомого німецького виробника, що була застосована дорожниками в роботі. Виконавці робіт і гарантії дають – три роки, тож мешканці міста можуть весь цей час, а за сприятливих умов і більше, насолоджуватися походами та поїздками автодорогами без ям та вибоїн.

P8060695

 

P8060699


Загальна вартість робіт на даному об’єкті склала майже сім мільйонів – 6845,4тис. грн., а протяжність – 2,2 км.. До речі, ремонт полягав не лише у покритті дорожнього полотна асфальтобетоном, а й у його вирівнюванні, облаштуванні дорожніми каменями та піднятті залізобетонних горловин каналізацій. Як бачимо, об’єм виконаних робіт досить значний.     На разі справа залишається за малим – нанести розмітку, чим і займуться дорожні служби через кілька тижнів, як годиться за технологією.

Дорожники свою справу зробили і сподіваються тепер лише на своєчасну оплату праці.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі