Ремонтна компанія 2013 року стала для кіровоградського «Теплоенергетика» проривом

В 21 сторіччі як ніколи повстає питання про якість наданих послуг і рівень комфорту, який отримує споживач. КП «Теплоенергетик» цілком усвідомлює ці суспільні вимоги і робить все можливе для їх задоволення.

Ремонтна компанія 2013 року стала для нашого підприємства свого роду проривом, адже в сучасних ринкових відносинах виживають лише ті підприємства які на це заслуговують. Запланований обсяг робіт становить більше 5,5 млн. грн. Ці великі капіталовкладення спрямовуються на те, щоб, взимку, кожен споживач КП «Теплоенергетик» відчував в своїй оселі тепло і комфорт. Складовою частиною ремонтної компанії стала і робота по налаштуванню теплових мереж міста. Це було необхідно зробити для того, щоб збалансувати внутрішньо будинкові мережі, які зазнали стороннього впливу від осіб, які встановлювали індивідуальне опалення не враховуючи шкоди, яка наноситься тепловим мережам будинків. А з огляду на те, що часто роботи по встановленню індивідуального опалення проводять люди не маючі спеціальної освіти, навичок і головне ліцензії на виконання подібних робіт – масштаби пошкоджень є значними. Саме тому і було витрачено 160,0 тис. грн. на приведення мереж в робочій стан. Це дозволить підприємству економити енергоресурси, виконуючи доручення Президента України і опалювати помешкання споживачів саме так, як того вимагають відповідні нормативи.

Та не зважаючи на такі масштабні роботи, які мають на меті покращити якість послуги з теплопостачання для кіровоградців, є фактори які, знову, мають змогу розбалансувати вже налагоджену і готову для початку опалювального сезону 2013-2014 рр. теплову мережу. Мова йде про практику надання дозволів на встановлення автономного опалення в місті Кіровограді. В порушення вимог постанови КМУ від 21.07.2005 року № 630 (зі змінами) і надалі, продовжується надання дозволів на відключення від централізованого опалення для окремих приміщень та квартир. Що в результаті? Страждають абоненти КП «Теплоенергетик», через розбалансування теплової мережі. Несе значні збитки само підприємство, через не раціональний розподіл теплової енергії по мережам. Особливу стурбованість викликає те, що через дії окремих осіб, можуть постраждати мешканці 110 багатоквартирних будинків, які отримують послуги з централізованого теплопостачання від КП «Теплоенергетик».

В усіх своїх діях, підприємство «Теплоенергетик» керується законами України, нормативними актами та різними технічними умовами. З огляду на це, ми сподіваємось на те, що і інші суб’єкти ринку теплопостачання та органи які здійснюють державний контроль в цій сфері, будуть діяти в правовому полі. Зокрема чітко виконувати постанову КМУ від 21.07.2005 року № 630 (зі змінами), тобто надавати дозволи на відключення від централізованого опалення для приміщень та квартир за умови підключення до індивідуального опалення всього, без виключення, багатоквартирного будинку.

Натомість, теплопостачальне підприємство «Теплоенергетик» і надалі буде невпинно рухатись вперед. Активно впроваджувати новітні технології, вкладати кошти в модернізацію. Адже всі розуміють, що державна політика спрямована на заміщення дорого вартісного природного газу може бути застосована лише великих теплопостачальних підприємствах. Які можуть бути переведені на українське вугілля, що в свою чергу вирішить багато внутрішніх питань.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі