«Довіра населення до кіровоградських правоохоронців – запорука громадянського суспільства»

Під таким гаслом сьогодні в Кіровоградській обласній державній адміністрації відбулося засідання круглого столу за участі представників державної влади та самоврядування, силових відомств, навчальних закладів області та представника релігійної організації – які водночас є членами дорадчих органів - Громадської та Консультативно-експертної рад при УМВС України в Кіровоградській області.

Головною метою заходу стало обговорення питань об’єднання зусиль місцевих органів виконавчої влади, громадськості, місцевого самоврядування та правоохоронних органів у формуванні громадянського суспільства як однієї з найважливіших умов на шляху України до проведення правових реформ, що спрямовуються на утвердження демократії та верховенства права в державі, захист прав і свобод людини і громадянина.

Перед учасниками зібрання виступив виконуючий обов’язки начальника УМВС України в Кіровоградській області полковник міліції Руслан Бугринець, який розповів присутнім про результати роботи міліції регіону по боротьбі зі злочинністю та охороні громадського порядку, розкриття окремих видів злочинів.

Дякуючи за співпрацю представникам органів місцевої влади, Руслан Андрійович навів і позитивний приклад: коли за підтримки депутатського корпусу було збільшено кількість патрулів в обласному центрі.

Обговорив і важливі питання, що стосувалися профілактичної роботи. Окремо йшлося про охорону правопорядку в громадських місцях, профілактику злочинності серед неповнолітніх, недопущення скоєння злочинів відносно дітей та інше.

Наприкінці свого виступу Руслан Бугринець висловив впевненість, що завдяки злагодженій співпраці державних органів, силових відомств, установ та громадськості, робота силових відомств буде результативною та відкритою, а значить - зрозумілою для людей і знайде їх позитивну оцінку.

Про довіру населення до міліції йшлося й під час виступу відомого Кіровоградського соціолога Едуарда Клюєнка, представників громадських рад та навчальних закладів.

У своєму заключному слові заступник голови Кіровоградської обласної державної адміністрації Віктор Рєзнік звернув увагу присутніх на важливість продовження роботи у даному напрямку, а голова обласної Ради Микола Ковальчук доручив своїм підлеглим на місцях вжити відповідних заходів щодо створення належних умов правоохоронцям, які працюють у віддалених населених пунктах, а саме виділення для них службових приміщень та створення так званих «будиночків шерифа».

На засіданні було прийнято низку й інших рішень, що стосувалися взаємодії окремих управлінь та відомств, завдяки спільній роботі яких можливо досягти позитивного результату, котрий обов’язково відчують мешканці Кіровоградщини.

СЗГ УМВС в Кіровоградській області

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии