У Кіровограді бійці «Соколу» зустрілися з вихованцями дитячого будинку. Фото

Під час літніх канікул працівники міліції продовжують проводити профілактичні бесіди та пропагувати здоровий спосіб життя серед дітей.

Ось і на цьому тижні правоохоронці завітали до вихованців Кіровоградського дитячого будинку «Барвінок».

З особливою увагою та радістю діти слухали міліціонерів, адже для них, дітей-сиріт, які не знають батьківського тепла і турботи, як ні для кого іншого, важливі добрі поради та позитивні приклади. Тож, не зважаючи на те, що учасники заходу були досить різного віку – наймолодшим по 8 років, а найстаршим вже 16 - розповідь оперуповноважених відділу швидкого реагування УБОЗ УМВС «Сокіл» із захватом слухали всі без винятку. Працівники міліції розповіли про всі переваги здорового способу життя, наглядно показали, чого людина може досягти, займаючись спортом, наголосивши на необхідності завжди бути законослухняними громадянами, продемонстрували навички бойової майстерності та прийоми самозахисту.

PM883image001

Наприкінці зустрічі діти мали можливість подивитися виставку зброї і засобів індивідуального захисту, потримати в руках експонати та приміряти бронежилети.

Діти дякували правоохоронців за цікавий захід та запрошували у гості.

Вихователі та працівники міліції сподіваються, що їм вдалося вселити віру у справедливість в дитячі серця, аби вона допомагала їм і тоді. Коли вони подорослішають.
УМВС України в області

 

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии