Представник Управління МВС України в Кіровоградській області відвідав Компаніївщину

Минулого тижня жителі Компаніївського району мали змогу поспілкуватись з тимчасово виконуючим обов’язки начальника УКЗ УМВС в області полковником міліції Іваном Олексійовичем Стеценком, який провів зустріч з представниками органів місцевої влади і громадянами.

Під час спілкування з представниками Компаніївської райдержадміністрації, зокрема з головою Віктором Луценко, полковник Стеценко звернув увагу на необхідність вжиття спільних з місцевою міліцією заходів задля забезпечення правопорядку на території району та висловив вдячність за підтримку з боку РДА.

З питанням забезпечення охорони громадського порядку до Івана Олексійовича звернувся голова Софіївської сільської ради, який подякував за допомогу під час проведення святкових заходів, присвячених відзначенню дня заснування села та випускних вечорів у школах. Також чоловік відмітив роботу місцевого дільничного інспектора.

Зі словами вдячності за допомогу у проведенні спільних рейдів на адресу працівників райвідділу звернувся і начальник Управління ветеринарної медицини в  Компаніївському районі.

В ході візиту до Компаніївського району Іван Стеценко також провів оперативну нараду з особовим складом міліцейського підрозділу, під час якої наголосив на неприпустимості жорстокого поводження з громадянами та вчинення будь-яких порушень дисципліни і законності працівниками міліції.

Окремо Іван Олексійович поспілкувався з молодими правоохоронцями.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии