Кіровоградський «Теплоенергетик» проводить компанію по добровільній сплаті заборгованостей!

Звертаємось до наших абонентів з проханням, своєчасно, розраховуватись за послуги з теплопостачання. Від своєчасної і в повному обсязі сплати за надані послуги залежатиме і якість теплопостачання, яке ми Вам надаємо. Попереджуємо, від своєчасної сплати за надану послугу залежить якісна і безперебійна робота КП «Теплоенергетик» в опалювальний період.

Попереджаємо Вас, що у разі не сплати заборгованості за спожиту теплову енергію, КП «Теплоенергетик» буде змушений звернутись до суду про стягнення заборгованості за спожиту теплову енергію, із урахуванням встановленого індексу інфляції за весь час прострочення платежу, а також 3% річних від простроченої суми з подальшим стягненням заборгованості у примусовому порядку через Державну виконавчу службу України.

Під час виконання судового рішення до боржника застосовується додаткові стягнення: виконавчий збір – 10 % від суми боргу та витрати на проведення виконавчих дій.

 УВАГА!

 Ви маєте право, в установленому порядку, укласти договір на реструктуризацію боргу. Рішення про укладання договору реструктуризації боргу приймається керівництвом КП «Теплоенергетик» в кожному окремому випадку індивідуально.

 ПРИМІТКА:

 - Про умови погашення Вами заборгованості, її сплату в повному обсязі або частково, повідомте буд-ласка нас за телефоном: 27-21-06 (діє 8:00 до 17:00);

 - При виникненні питань щодо заборгованості звертайтесь до наших абонентських відділів за адресами:

 - м. Кіровоград, просп. Комуністичний, 1, тел. 27-21-48 з 8.00 до 17.00, обідня перерва з 12.00 до 13.00.

 - с. Нове, вул. Металургів, 25А, тел. 30-25-87, 31-99-67. з 8.00 до 17.00, обідня перерва з 12.00 до 13.00.

 - Реструктуризація боргу — одна з форм реорганізації умов боргу, у процесі якої боржники та кредитори домовляються про відстрочення виплат заборгованостей.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі