• Головна
  • Рефрижераторні осушувачі стисненого повітря в Україні
Новини компаній
10:42, 2 жовтня

Рефрижераторні осушувачі стисненого повітря в Україні

Новини компаній
Рефрижераторні осушувачі стисненого повітря в Україні

"Найкращі рефрижераторні осушувач стисненого повітря для компресорів, які вражають своєю якістю та доступною ціною, представлені компанією Ультрафільтр. Наші холодильні осушувачі повітря для магістралей після компресорів є найпоширенішими на сучасному ринку і виробляються з використанням безпечних для довкілля холодоагентів.

Принцип роботи рефрижераторних осушувачів полягає у примусовій конденсації парів вологи, шляхом охолодження повітря. В першому теплообміннику фреонового осушувача відбувається передача тепла "повітря-повітря", знижуючи температуру до +20; +14 °С. Це допомагає значно скоротити споживання енергії для процесу осушення. У другому теплообміннику, холодоагент проходить по одному контуру, а повітря, що охолоджується, - по іншому. Температура точки роси після проходження через цей промисловий осушувач становить +3; +5 °С.

Ціна рефрижераторного осушувача стиснутого повітря для компресора залежить головним чином від його потужності та продуктивності. Цей параметр також є ключовим для вибору належного осушувача.

Осушувач повітря для компресора – купити за доступною ціною

Ми маємо в наявності різноманітні моделі осушувачів, готові до відправлення відразу зі складу компанії. У разі відсутності необхідного обладнання на складі, ми гарантуємо термін поставки від виробника протягом 2-3 тижнів.

Висока якість наших осушувачів підтверджена європейським виробником, і ми надаємо гарантійний термін в 12 місяців.

Звертайтеся до нас для отримання консультації та вибору найкращого осушувача стиснутого повітря рефрижераторного типу для вашого компресора. Наша компанія має великий асортимент різних типів осушувачів, які ми готові надати вам!" Телефонуйте сьогодні!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...