Обласна влада передбачить Олександрії 200 тис. грн. на ремонт Кіровоградського шосе

Заступник голови облдержадміністрації Олександр Чернявський провів засідання обласної робочої групи з відбору і формування переліку заходів та будівельно-ремонтних робіт на дорогах загального користування місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності, фінансування яких буде здійснюватимуся за рахунок коштів територіального дорожнього фонду обласного бюджету.

З метою ефективного використання державних коштів було погоджено пропозиції виконавчих комітетів Кіровоградської та Світловодської міської ради щодо внесення змін до переліку об’єктів будівництва, реконструкції, ремонту та утримання вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах області, які фінансуватимуться у 2013 році за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на будівництво, реконструкцію ремонт та утримання вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах.
Обласна робоча група розглянула пропозицію Олександрійської міської ради щодо співфінансування у 2013 році завершення робіт з ремонту дорожнього покриття Кіровоградського шосе за рахунок коштів обласного та міського бюджету. У м.Олександрії через Кіровоградське шосе проходить автомобільна дорога Кіровоград-Нова Прага-Олександрія, якою здійснюються пасажирські та вантажні перевезення. Відповідно до нової маршрутної мережі міста тут вулицею курсують автобуси підвищеної комфортності та великої пасажиромісткості. Враховуючи численні звернення перевізників, які є власниками таких автобусів та жителів міста в осінньо-зимовий період 2012-2013 року проведено обстеження існуючого стану даної дороги, на підставі якого було складено дефектні акти на поточний ремонт. У зв'язку з великими обсягами робіт було прийнято рішення виконати ремонтні роботи найбільш аварійних ділянок пошкодженого покриття на суму 400 тис.грн. Фінансування зазначених робіт у поточному році передбачено за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на розвиток та ремонт вулиць і доріг комунальної власності. На сьогодні з поточного ремонту цієї дороги виконані роботи на 80%. Разом з цим, зазначених коштів недостатньо до приведення Кіровоградського шосе у належний експлуатаційний стан. Для виконання повного обсягу робіт на даній вулиці необхідно додаткові кошти у сумі 453 тис.грн. Тож обласна робоча група підтримала пропозицію Олександрійської міської ради щодо співфінансування у 2013 році завершення робіт з ремонту дорожнього покриття Кіровоградського шосе за кошти місцевого бюджету – 253 тис.грн. та за кошти територіального дорожнього фонду обласного бюджету – 200 тис.грн.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі