Надзвичайні події, що сталися на території Кіровоградської області

Надзвичайних ситуацій державного, регіонального, місцевого та об’єктового рівня не виникало.

22 серпня у смт Власівка м. Світловодськавиникла пожежа 60 м2 покрівлі господарчої споруди та 8 м2 речей домашнього вжитку. Причина – необережне поводження з вогнем невстановленої особи.

На території Соколівської сільради Кіровоградського районувиникла пожежа 2 га сухої трави на відкритій території. Причина – необережне поводження з вогнем невстановленої особи.

У с. Трояни Голованівського району виникла пожежа 65 м2 сухої трави та 8 м2 господарчої споруди. Причина пожежі встановлюється

У Гайвороні виникла пожежа 2 м2 літньої кухні. Причина – порушення правил пожежної безпеки при експлуатації електронагрівального приладу.

В Олександріївиникла пожежа 12 м2 старих домашніх речей в господарчій споруді. Причина – необережне поводження з вогнем невстановленої особи.

У с. Войнівка Олександрійського району виникла пожежа 32 м2 господарчої споруди. Причина пожежі встановлюється

У с. Богданове Ульяновського району надано допомогу по вилученню тіла загиблого чоловіка 1969 р.н. з криниці.

У смт Олександрівка надано допомогу по розпилюваннню та прибиранню дерева, яке створювало загрозу падіння на споруду літньої кухні.

23 серпня у с. Созонівка Кіровоградського району виникла пожежа 100 м2 сміття на відкритій території. Причина – необережне поводження з вогнем невстановленої особи.

У Кіровограді на території дачного кооперативу «Дружба» виникла пожежа 1,5 м2 покрівлі гаражу. Причина – необережне поводження з вогнем невстановленої особи.

У с. Лутківка Маловисківського району виникла пожежа 24 м2 покрівлі господарчої споруди на території приватного домоволодіння. Причина – необережне поводження з вогнем при курінні невстановленої особи.

У Світловодськувиникла пожежа 2 м2 дерев’яної безгосподарчої споруди, що не експлуатується. Причина – необережне поводження з вогнем при курінні невстановленої особи.

У Кіровограді виникло дві пожежі на відкритій території: по просп. Промисловому – пожежа 1000 м2 сміття та сухої трави, причина пожежі – самозаймання сміття; по пров. Дехтярьова – пожежа 100 м2 сміття, причина – необережне поводження з вогнем невстановленої особи.

У Кіровограді по вул. Героїв Сталінграда виникла пожежа дивана в квартирі десятиповерхового житлового будинку. Причина – необережне поводження з вогнем.

У Кіровограді по вул. Волкова виникла пожежа 2 м2 дерев’яної підлоги на балконі четвертого поверху п’ятиповерхового житлового будинку. Причина – необережне поводження господаря з вогнем при курінні.

У Кіровограді по вул. Новоселівській виникла пожежа 12 м2 перекриття господарчої споруди на території приватного домоволодіння. Причина – коротке замикання електросвітильника.

У смт Побузьке Голованівського району виникла пожежа у трикімнатній квартирі двоповерхівки. У ході гасіння пожежі у квартирі виявлено загиблого господаря 1958 р.н. та врятовано його брата 1956 р.н. Після надання першої медичної допомоги врятований від госпіталізації відмовився. Причина пожежі встановлюється.

У Кіровограді по вул. Пацаєва надано допомогу комунальним службам міста по розпилюванню та прибиранню гілки дерева, яка впала на проїжджу частину.

У Кіровограді по вул. Дворцовій надано допомогу по зняттю кота з балкону другого поверху споруди, що не експлуатується.

24 серпняу Кіровоградіпо просп. Промисловому виникла пожежа 20 м2 сміття на відкритій території. Причина – необережне поводження з вогнем невстановленої особи.

У м. Новоукраїнка виникла пожежа 600 кг пшениці, старих домашніх речей та 10 м2 покрівлі літньої кухні в приватному домоволодінні. Причина пожежі встановлюється.

У Кіровограді сталося ДТП на об’їзній дорозі біля с. Бережинка Кіровоградського району за участю маршрутного мікроавтобуса ГАЗель та легкового автомобіля Нива-Шевроле. На момент ДТП в мікроавтобусі перебувало 13 пасажирів. Внаслідок ДТП травмовано 8 осіб, з них - 4 дітей. Трьох дітей госпіталізовано до дитячої обласної лікарні, батьки однієї дитини від госпіталізації відмовились. Дорослих госпіталізували до Кіровоградської обласної лікарні. 

У Кіровограді надано допомогу господарці по відкриванню дверей квартири.

25 серпня у Кіровограді по вул. Олімпійській виникла пожежа 15 м3 дров на території приватного домоволодіння. Причина – необережне поводження з вогнем невстановленої особи.

Усадовому товаристві «Південне»м. Знам’янки виникла пожежа 15 м2 покрівлі господарчої споруди. Причина - необережне поводження з вогнем невстановленої особи.

У с. Новий Стародуб Петрівського району виникла пожежа 30 м2 господарчої споруди та 48 м2 покрівлі гаражу на території приватного домоволодіння. Причина – коротке замикання електропроводки.

У с. Петрове Знам’янського району виникла пожежа 2,5 га сої на полі. Причина – необережне поводження з вогнем невстановленої особи.

У с. Воронцівка Новгородківського району виникла пожежа 9 фруктових дерев на присадибній ділянці. Причина – необережне поводження з вогнем невстановленої особи.

У с. Велика Скельова Світловодського району на автошляху виникла пожежа автомобіля «Ford Sierra». Причина – коротке замикання електропроводки.

У смт Смоліне Маловисківського району надано допомогу по відкриванню дверей квартири.

У Кіровограді повул. Кільцевій надано допомогу комунальним службам міста по демонтажу дерев’яного стовпа, що загрожував падінням на житловий будинок.

26 серпня у Кіровоградіпо вул. Короленка виникла пожежа 8 м2 господарчої споруди. Причина – необережне поводження з вогнем невстановленої особи.

У Кіровограді по вул. Червоногвардійській надано допомогу комунальним службам міста по розпилюванню та прибиранню дерева, що впало на проїжджу частину.

У смт Голованівськ надано допомогу господарю по проведенню демеркуризації ртуті від медичного термометру.

У Кіровограді надано допомогу господарю по відкриванню дверейквартири. Таку ж допомогу надавали рятувальники і в смт Власівка Світловодського району.

27 серпня у с. Якимівка Маловисківського району виникла пожежа 12 м2 покрівлі господарчої споруди. Причина – коротке замикання електромережі споруди.

Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Кіровоградській області

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі