Діяльність правоохоронців відкрита для людей. Фото

Під таким гаслом у Кіровоградському МВ УМВС України у Кіровоградській області відбувся день відкритих дверей. Представники громадськості мали можливість ознайомитися з повсякденною роботою правоохоронців, матеріально-технічним забезпеченням міськвідділу та оглянути службові кабінети захисників правопорядку.

Екскурсія розпочалася з чергової частини міськвідділу, адже саме сюди надходить вся інформація про скоєння кримінальних, адміністративних правопорушень та інших подій.

PM579image002

 

Помічник начальника відділу – оперативний черговий розповів учасникам екскурсії про роботу чергової частини, зокрема новітньої системи управління правоохоронними силами й засобами – ЦОРМ (центр оперативного реагування міліції), порядок реєстрації повідомлень і заяв про правопорушення та реагування на них. За словами оперативного чергового, за добу до чергової частини міськвідділу міліції в середньому надходить від 100 до 140 заяв та повідомлень від громадян.

PM554image003

 

Далі присутніх ознайомили з роботою камер відеоспостереження, які розміщенні на території міста, і продемонстрували, як з їх допомогою можна здійснювати цілодобовий контроль за криміногенною обстановкою в обласному центрі та оперативно реагувати на будь-які правопорушення.

PM380image004

 

Потім гостей запросили оглянути кімнату для затриманих, яка знаходиться поряд з черговою частиною, кімнату для отримання зброї і боєприпасів та спеціальну кімнату для прийому громадян.

Відвідувачі заходу мали можливість побувати у службових кабінетах деяких відділів міліції.

По закінченню екскурсії гості щиро дякували керівництву за організацію даного заходу, а керівник екскурсії – заступник начальника сектору кадрового забезпечення Кіровоградського МВ УМВС в області С. Куліш висловив сподівання на подальшу плідну співпрацю з громадськістю. Й наголосив на тому, що двері Кіровоградського МВ завжди відкриті для всіх громадян, які потребують поради чи допомоги.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии