Графік роботи «гарячої лінії» Пенсійного фонду в Кіровоградській області у вересні

Нагадуємо, що у головному управлінні Пенсійного фонду в Кіровоградській області щодня (окрім вихідних та святкових днів) за номером (0522) 33-04-41 працює телефонна «гаряча лінія».

За цим номером з 8.00 до 17.00 (перерва на обід з 12.00 до 13.00) можна отримати роз’яснення та консультації з питань пенсійного страхування та пенсійного забезпечення, які нададуть фахівці управління пенсійного забезпечення (начальник управління – Антоніна Торшина).

Окрім цього, у вересні щочетверга з 13.00 до 14.00 на «гарячій лінії» працюватимуть такі посадовці головного управління:

5 вересня – начальник управління зведеного бюджету Сніжана Леонідівна Соловей;

12 вересня – начальник управління пенсійного забезпечення Антоніна Володимирівна Торшина;

19 вересня – начальник юридичного відділу Євгенія Юріївна Воронюк;

26 вересня – начальник відділу з організації виплати пенсій та контрольно-аналітичної роботи Наталія Миколаївна Копач.

Для зручності пенсіонерів з числа військовослужбовців, працівників силових структур та деяких інших категорій громадян, яким пенсія призначена на підставі Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб», телефонна «гаряча лінія» працює також в управлінні пенсійного забезпечення військовослужбовців та деяких інших категорій громадян (начальник управління – Сергій Алєксєєнко). Її номер – (0522) 37-70-58.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии