![](https://s.0522.ua/section/logo/upload/pers/13/logo.png?20240727)
16:30, 4 вересня 2013 р.
Тренер кіровоградської «Зірки»: «Висновки зроблені, рухаємося далі вперед»
Бесіда з головним тренером кіровоградської «Зірки» М.І.Федоренко відбулася одразу після закінчення гри в Полтаві, де його підопічні здобули нелегку, але таку важливу нічию, - 0:0.
- Микола Івановичу, на минулому тижні в команді відбулися певні кадрові зміни. З чим це пов’язано?
Під час недовгих літніх навчально-тренувальних зборів та перших семи турів чемпіонату, що розпочався, я уважно приглядався до гравців, вивчав їх потенціал, перспективу кожного саме в нашій команді. Побудова команди повинна бути фундаментальною, ґрунтовною. Плюс необхідний певний проміжок часу. Нагадаю, що особливу увагу ми приділяємо залученню до команди місцевих вихованців. І вони вже є – Д.Фатєєв, Р.Травкін, Д.Тітов, І.Загальський, Д.Осадчий, В.Самойленко та інші.
За підсумками перших семи турів були зроблені певні висновки щодо зайнятості футболістів в календарних матчах та перспективи їх перебування в команді. Було прийняте рішення розстатися за обопільною згодою зі А.Смалько, В.Горбаненком, А.Порошиним, В.Шавріним. Ми дякуємо цим гравцям за співпрацю і бажаємо їм успіхів в нових командах. Натомість, продовжуємо займатися селекційною роботою. Цей процес постійний і ми працюємо над укріпленням окремих проблемних позицій. Напередодні гри в Полтаві були заявлені нападник Роман Степанков, півзахисник Олександр Толстяк та захисник Гліб Конопацький. Особливо підкреслю, що Гліб є вихованцем нашої другої команди, «Зірки-2».
- Ваш коментар останнього поєдинку в Полтаві…
- Хоча матч і завершився з рахунком 0:0, але був доволі цікавим і тримав всіх в напрузі до останньої хвилини. Наголошу на діях арбітра з Харкова С.Скирди, який по-різному трактував однакові епізоди гри. Приклад тому, - вилучення Вадима Родіни та інцидент з травмуванням Павла Поштаренка. На такому важкому полі грати 38 хвилин в меншості (з урахуванням шести доданих хвилин) надзвичайно складно, але все ж таки ми були ближче до перемоги.
Також хочу від імені гравців і тренерів принести вибачення нашим вболівальникам за гру та результат матчу з «УкрАгроКомом». Керівництвом клубу і команди зроблені серйозні висновки. Більше таких безхарактерних поєдинків не буде! Підтвердження цьому - матч в Полтаві.
М.Ковальов
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
09:00
25 липня
13:00
15 липня
Як обрати барбершоп та на що звернути увагу
Новини компаній
11:07
12 липня
Вступ без НМТ та ЗНО!
Новини компаній
13:00
11 липня
Київстар ТБ та Агенти крові запрошують до ініціативи "Справжній супергерой – це ти"
Партнерський матеріал
12:43
11 липня
Мигдалевий пілінг Enerpeel MA: Ваш шлях до досконалої шкіри
Новини компаній
17:00
8 липня
Оголошення
11:48, 16 липня
11:20, 12 червня
18:56, 18 липня
11:48, 16 липня
11:48, 16 липня
live comments feed...