• Головна
  • Повернутися до нормального життя після інсульту допоможе реабілітація
Новини компаній
11:42, 28 березня

Повернутися до нормального життя після інсульту допоможе реабілітація

Новини компаній

Вилікувати людину, яка перенесла інсульт або черепно-мозкову травму – це тільки частина справи. Щоб повернути хворого до нормального повсякденного життя, важлива реабілітація – нагадують лікарі центру нейрореабілітації Result.

Повернутися до нормального життя після інсульту допоможе реабілітація, фото-1

Важливість реабілітації після інсульту

Медична реабілітація – це складний, багатоетапний і багаторівневий процес.

У пацієнтів з ураженням центральної нервової системи можуть порушуватися не тільки рухові здібності, а й мова, зір, когнітивні функції.

Тому до мультидисциплінарна команди, яка працює з хворим, долучаються фізичний терапевт, логопед, ерготерапевт, нейропсихолог, медичний психолог та інші фахівці.

Реабілітація після інсульту: важливість та особливості

Сучасна медицина в змозі допомогти пацієнту відновити більшу частину втрачених навичок і зробити його незалежним від сторонньої допомоги.

Реабілітація після інсульту – це комплексна програма медичних заходів, спрямованих на поліпшення стану пацієнта та його можливості функціонувати в повсякденному житті.

Реабілітація передбачає фізичну та ерготерапію, логопедичні заняття, психологічну підтримку та інші заходи, які спрямовані на активізацію та відновлення пошкоджених функцій організму.

Цілі реабілітації після інсульту

Мета реабілітації після інсульту – не тільки відновлення втрачених навичок і функцій, а й навчання людини новим стратегіям поведінки.

Навіть у складних випадках реабілітація може досягти певних позитивних результатів. Про використання доказових методів реабілітації центром Резалт ви можете дізнатись за посиланням https://result.ua/

Відновлення рухових навичок

Реабілітаційні вправи допоможуть відновити рухові функції, зміцнити м'язи та суглоби, навчитися контролювати рухи. Це дасть змогу пацієнту відновити самостійність у повсякденному житті.

Поліпшення мовлення та комунікації

Мовленнєва терапія допоможе відновити та поліпшити мовлення, комунікацію, впевнено спілкуватися з оточенням.

Відновлення пам'яті та когнітивних функцій

Спеціальні тренування і вправи допоможуть відновити пам'ять, увагу, мислення та інші когнітивні функції, краще орієнтуватися в навколишньому світі та виконувати складні завдання.

Підвищення самооцінки та якості життя

Після інсульту багато пацієнтів відчувають емоційні та психологічні проблеми. Реабілітація допоможе відновити самовпевненість та повернутися до звичайного життя.

Важливо пам'ятати, що реабілітація після інсульту – це тривалий та індивідуальний процес, що вимагає зусиль і терпіння як у пацієнта, так і в його близьких. Ранній початок реабілітації, а також регулярні заняття і підтримка фахівців допоможуть досягти найкращих результатів, уникнути ускладнень та покращити якість життя.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...