Обласна влада не допустить неефективного та нераціонального використання земельних ресурсів

Питання проведення інвентаризації земель сільськогосподарського призначення державної власності та шляхи виведення земель із тіньового обліку розглянули члени робочої групи "Розвиток сільського господарства та земельна реформа" обласного комітету з економічних реформ.

Розпочинаючи засідання, Ярослав Арсірій дав чітко зрозуміти, що обласна влада не допустить неефективного та нераціонального використання земельних ресурсів в області та попередив керівників територій про персональну відповідальність за стан використання земель, адже одна з ключових вимог Президента України до керівників територій – жорсткий контроль за якісним, ефективним використанням землі.

Про нормативну грошову оцінку земель учасників наради поінформував начальник головного управління Держземагентства в області Віктор Петрикеєв, Він повідомив, що сьогодні на 98% територій провели повторну оцінку населених пунктів. Землевпорядна служба області сприяє збільшенню бюджетних надходжень від плати за землю: у 2012 році місцеві бюджети вже отримали таких надходжень понад 240,2 млн. грн., що на 67,6 млн. грн. більше, ніж за попередній рік.

Велика робота проводиться і по встановленню меж населених пунктів. До кінця поточного року планується встановити межі, за найскромнішими прогнозами, 123 населених пунктів – більше ніж половину від того, що було зроблено за попередні 20 років.

- У 2013 році перед нами поставлені амбіційні завдання – здійснити інвентаризацію земель сільськогосподарського призначення державної власності на площі більше ніж 62 тис.га. На ці цілі за рахунок державного бюджету виділено 7,5 млн.грн. – безпрецедентна сума за усю історію землевпорядної служби в області. І враховуючи позитивний досвід проведення цих робіт за останні два роки на території Бобринецького, Голованівського, Петрівського, Олександрійського та Ульяновського районів – ми чітко розуміємо та виконаємо завдання у повному обсязі, - наголосив Віктор Петрикеєв.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии