• Головна
  • У Кіровограді відбудеться зустріч з Віктором Похиленко
09:00, 10 вересня 2013 р.

У Кіровограді відбудеться зустріч з Віктором Похиленко

10 вересня о 15.00 у відділі мистецтв ОУНБ ім. Д. Чижевського відбудеться зустріч з Віктором Похиленком – відомим українським хореографом та балетмейстером, досконалим виконавцем та дослідником українського народного танцю, професором та народним артистом України. Приводом до зустрічі є вихід нової книги автора «Танець між небом і землею» (видавництво «Імекс-ЛТД»). Пан Віктор – одна з яскравих особистостей нашого міста, талановита людина, свідок кількох історичних епох.

Запрошуємо бажаючих долучитися до спілкування!

Довідка:

Віктор Похиленко народився 9 серпня 1953 року в Кіровограді. 
1976 року закінчив Кіровоградський державний педагогічний інститут

ім. О. С. Пушкіна зі спеціальності «Фізичне виховання». 
З 1976 по 1979 роки працював тренером-хореографом ДЮСШ «Авангард», з 1979 по 1989 роки – балетмейстером заслуженого ансамблю народного танцю України «Ятрань». Робота з ансамблем стала фундаментом становлення, розвитку та вдосконалення його балетмейстерської та педагогічної майстерності. 

У Кіровоградському державному педагогічному університеті працює з 1989 року. 1994 року присвоєно звання заслужений працівник культури України. З цого ж року – доцент кафедри хореографічних дисциплін КДПУ ім. В. Винниченка. 

1999 року присвоєно звання народного артиста України, а 2003 року – вчене звання професора. 
Викладає дисципліни: мистецтво балетмейстера, історія хореографічного мистецтва, народний костюм та сценічне оформлення танцю, підготовка концертних номерів, режисура видовищних заходів. 

Автор книг «Календарні свята та звичаї українського народу» (1997 р.) та «Чарівне коло українського народного танцю» (2003 р.).

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...