• Головна
  • 21 вересня 2013 року у Кіровограді відбудеться ІІ Центрально-Український музейно-туристичний фестиваль
18:15, 11 вересня 2013 р.

21 вересня 2013 року у Кіровограді відбудеться ІІ Центрально-Український музейно-туристичний фестиваль

21 вересня 2013 року з метою розвитку національного туристичного продукту, налагодження ділових контактів між підприємствами і організаціями, висвітлення та популяризації досягнень у розвитку туризму центрального регіону у м. Кіровограді відбудеться ІІ Центрально-Український музейно-туристичний фестиваль.

У програмі Фестивалю передбачено роботу міжрегіональної туристичної виставки «Кіровоградщина запрошує – 2013», проведення конкурсів серед музейних закладів та представників туристичної галузі області, презентацію роботи сільських «зелених» садиб Кіровоградщини, ярмарку робіт та майстер-класи від майстрів декоративно-ужиткового мистецтва, показові виступи вихованців туристських гуртків м.Кіровограда та багато чого цікавого. Цього року презентацію туристичного потенціалу нашої області та інших регіонів України буде проведено на вул. Дворцовій та Театральній площі, що знаходяться в історичному центрі м.Кіровограда, де паралельно будуть відбуватися яскраві заходи з нагоди Дня міста.

На сьогодні вже заявлено 12 областей України (Запорізька, Вінницька, Київська, Полтавська, Сумська, Чернігівська, Хмельницька, Тернопільська, івано-Франківська, Херсонська), місто Київ, всі райони та міста Кіровоградської області. Під час роботи фестивалю відвідувачі матимуть змогу ознайомитися із туристичними цікавинками свого краю та отримати продукцію із зазначенням контактної інформації про відпочинок.

Окремою експозицією будуть представлені «зелені садиби» області та народні майстри, що представлятимуть свої послуги у даному виді туризму.

На площі біля обласного краєзнавчого музею будуть представлені музейні заклади області.

Запрошуємо всіх бажаючих взяти участь у ІІ Центрально-Українському музейно-туристичному фестивалі та сприяти поширенню інформації про проведення зазначених заходів серед зацікавлених осіб.

21 вересня 2013 рік, 10-00 – 17-00, м. Кіровоград, вул. Дворцова (Театральна площа) та площа біля обласного краєзнавчого музею.

Додаткова інформація за телефонами:

24-53-66 – Ірина Миколаївна, Дмитро Миколайович

Департамент культури, туризму та культурної спадщини облдержадміністрації.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...