Віктор Федорчак вітає кіровоградських рятувальників з професійним святом

Шановні колеги!

Сердечно вітаю вас з професійним святом – Днем рятівника!

Порятунок людського життя - відповідальна, складна і дуже почесна робота, що вимагає високої кваліфікації, ініціативності, відповідальності та мужності. Відвага, співпереживання, чуйність, прагнення відгукнутися на чужу біду - ці якості відрізняють тих, хто несе службу в підрозділах Державної служби України з надзвичайних ситуацій. Піддаючи небезпеці своє життя, ви рятуєте долі багатьох людей, вступаючи у двобій зі стихією, захищаєте людське і державне добро.

Спасибі вам за вірність обов’язку, постійну бойову готовність до боротьби з незваним лихом. Переконаний, що ви й надалі збагачуватимете кращі традиції своєї професії, віддано і сумлінно служитимете обраній справі.

Висловлюю глибоку шану і подяку ветеранам служби, які стояли біля її витоків, силою свого вміння і завзяття творили її, чиї імена виписані на сторінках історії пожежно-рятувальної служби.

Щиро бажаю вам усім міцного здоров’я, витримки та стійкості у нелегкій праці і якомога менше тривожних викликів! Нехай мир і злагода панують у ваших родинах!

Зі святом вас!

Начальник У ДСНС України

у Кіровоградській області

генерал-майор служби цивільного захисту

Віктор Федорчак

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии