• Головна
  • Відкриття ювілейної фотовиставки «Мереживо часу» Едуарда Странадка
14:45, 19 вересня 2013 р.

Відкриття ювілейної фотовиставки «Мереживо часу» Едуарда Странадка

30 вересня о 15.00 у відділі мистецтв Кіровоградської обласної універсальної бібліотеки ім.Д.І.Чижевського відбудеться урочисте відкриття ювілейної 50-ї персональної фотовиставки «Мереживо часу» Едуарда Странадка.

Едуард Странадко – один з найвідоміших фотохудожників України, голова Національної спілки фотохудожників України та член Національної спілки журналістів України, Заслужений працівник культури України. Його роботи були представлені в багатьох містах України та за її межами. Автор 50-ти персональних та більше 100 колективних виставок. Певний час працював у власній майстерні в Петербурзі. Художник нестандартного світосприйняття, твори якого відрізняються неповторним індивідуальним стилем, сповненим лірикою, поетичністю, глибокою філософією, навіть містикою. Едуард Странадко як ніхто інший здатний передати відчуття плину часу, який характеризує нашу сучасність як трансформацію взаємовідносин у суспільстві у бік прагматизму, прискорення, розвитку концептуальних течій, далеких від ідей гуманізма. „Зникає тонкість людських почуттів”, - пише в одній зі своїх статей майстер. Автор виставки намагається зупинити і показати нам незбагненну красу кожної миті, що вражає, мов спалах, щоб зникнути, але назавжди залишитися в нашій уяві.

Запрошуємо усіх бажаючих шанувальників ноповторного вишуканого стилю у фотомистецтві на творчу зустріч з Майстром, під час якої ви зможете дізнатися про секрети авторської техніки виконання робіт та творчого успіху. Тільки цього дня у бібліотеці ім.Д.І.Чижевського ви матимите унікальну можливість поспілкуватися з яскравим фотохудожником та цікавим співрозмовником, подивитися на світ його очима.

Чекаємо на любителів оригінального і поетичного!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...