У 259 річницю заснування міста у Кіровограді відкрили фонтан з постаментом «Наталка Полтавка»

21 вересня у Кіровограді з нагоди Дня міста відбулася непересічна подія – у сквері навпроти Кіровоградського академічного українського музично-драматичного театру ім. М. Л. Кропивницького відкрито фонтан з постаментом, присвяченим героїні першої вистави Кропивничан – Наталці Полтавці.

В урочистостях з нагоди цієї події взяли участь голова обласної державної адміністрації Андрій Ніколаєнко, голова обласної ради Микола Ковальчук та Кіровоградський міський голова Олександр Саінсус.

Звертаючись до кіровоградців та гостей обласного центру, Андрій Ніколаєнко відзначив, що для Кіровограда це справді знакова подія, яка символізує повернення нашого міста до духовних та культурних цінностей, так саме, як був відроджений та набув нового дихання славнозвісний театр Кропивницького, який зусиллями обласної влади та за всебічної підтримки Президента України був реконструйований у минулому році.

– Наталка Полтавка є одним із символів нашої національної культури, це наша історія, духовність, це також символ нашого міста, де виник перший український професійний театр – театр Корифеїв, – відзначив Андрій Ніколаєнко.

2109130703

 

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии