• Головна
  • Байден розглядав публічний заклик прийняти Україну в НАТО
14:46, 24 листопада

Байден розглядав публічний заклик прийняти Україну в НАТО

  • Президент США Джо Байден розглядав можливість публічного заклику до запрошення України в НАТО, щоб зміцнити її позиції в переговорах з Росією.
  • Адміністрація Байдена ухвалила рішення щодо посилення обороноздатності України, включаючи дозвіл на удари по військових об'єктах у Росії.
  • Байден прагнув забезпечити підтримку України на тлі можливих змін у зовнішній політиці США за президентства Дональда Трампа.
  • Остаточне рішення щодо публічного заклику про запрошення України до НАТО не було прийнято.
Байден хотів закликати прийняти Україну в НАТО

Байден хотів закликати прийняти Україну в НАТО

Наприкінці своєї каденції президент США Джо Байден планував зробити сміливу заяву. Він розглядав можливість публічно закликати до запрошення України в НАТО.

Про це розповідає Bloomberg з посиланням на джерела в адміністрації президента, повідомляє 24 Канал. За інформацією ЗМІ, Байден прагнув зміцнити позиції України, щоб забезпечити її сильнішу позицію у можливих переговорах з Росією.

Чому Байден планував такий крок

В умовах наближення передачі влади новообраному президенту Дональду Трампу, який обіцяв "негайно припинити війну" шляхом домовленостей із Москвою, Байден хотів гарантувати максимальну підтримку Києва.

Публічний заклик до запрошення України до НАТО, хоча й символічний, міг би стати важливим геополітичним сигналом, що Україна залишається пріоритетом для США та їхніх союзників.

Інші кроки на підтримку України

Крім потенційного звернення щодо НАТО, адміністрація Байдена нещодавно ухвалила низку важливих рішень, спрямованих на посилення обороноздатності України.

Зокрема, дозволив завдавати ударів по військових об’єктах у глибині Росії, що викликало негативну реакцію як у Москві, так і серед прихильників Трампа, які заявили про "непотрібну ескалацію".

Байден не приховує своєї позиції щодо підтримки України, зокрема через співпрацю із союзниками по НАТО. Його адміністрація прагнула закріпити сильні позиції Києва перед можливою зміною підходу до зовнішньої політики за Трампа.

Остаточне рішення щодо публічного заклику про запрошення України до НАТО так і не було прийнято.

Інформує 24tv.ua

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...