• Головна
  • Кіровоград: перевірено стан пожежної безпеки у закладах ринкової торгівлі
10:45, 27 вересня 2013 р.

Кіровоград: перевірено стан пожежної безпеки у закладах ринкової торгівлі

25 вересня під керівництвом заступника голови Кіровоградської ОДА Ярослава Арсірія відбулася нарада, щодо стану протипожежного захисту закладів ринкової торгівлі.

 Про стан пожежної безпеки у закладах ринкової торгівлі Кіровограда учасників наради поінформував заступник начальника Управління ДСНС з організації запобігання надзвичайним ситуаціям та заходів цивільного захисту Ігор Парфьонов.

Він повідомив, що за результатами останньої перевірки в обласному центрі закладів ринкової торгівлі було виявлено значну кількість порушень пожежної безпеки. Серед найбільш поширених порушень, що потребують невідкладного усунення, захаращення шляхів евакуації, відсутність або несправність установок автоматичної пожежної сигналізації, не в повному обсязі оброблено вогнезахистом дерев’яні конструкції, торговельні об’єкти розміщено з порушенням затверджених схем та планів, відсутні або несправні системи протипожежного водопостачання.

Аби убезпечити жителів міста від можливих пожеж Управлінням ДСНС України в області було видано 9 постанов про застосування запобіжних заходів по таких ринках, як "Колгоспний", "Центральний", "Іскра", "Перший оптовий" та "Європейський".

Найбільше порушень протипожежної безпеки виявлено на території ринку «Європейський» ТОВ «XXI-ВІК».

Тут, як повідомив Ігор Парфьонов, на шляхах евакуації розміщені торговельні кіоски, пороги та виступи, що у разі виникнення небезпечної події, створюватиме серйозні перешкоди. Стіни у торгових точках та покрівля Європейського ринку виконані, як виявилося, з небезпечних матеріалів, що також може призвести до швидкого поширення вогню і ускладнюватиме пожежно-рятувальним підрозділам дії по гасінню пожежі. Відсутність установок автоматичного протипожежного захисту у павільйонах також не дозволятиме своєчасно виявляти загоряння до набуття ним значних розмірів.

Незважаючи на багаторазові попередження та численні запевнення з боку керівництва ринку, зазначені недоліки й досі не усунуто.

Виходячи з цього, Управлінням Держслужби України з надзвичайних ситуацій у вересні цього року було прийняте рішення про приведення постанови по ринку «Європейський» у дію.

За результатами наради, керівництву обласного центру рекомендовано, а керівникам закладів ринкової торгівлі, що функціонують у Кіровограді, вказано на необхідності невідкладно усунути зазначені недоліки та вжити відповідні заходи протипожежної безпеки. Граничний термін - до 1 грудня нинішнього року.

Звертаючись до керівників торговельних підприємств, присутніх на нараді, Ярослав Арсірій вкотре наголосив на необхідності безумовного виконання протипожежних вимог на підпорядкованих об’єктах, адже мова йде не лише про належний рівень безпеки, а насамперед, про заходи, які мають вберегти життя та здоров’я відвідувачів і працівників ринків.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...