Кіровоградщиною «течуть спиртові ріки»

Майже 14,5 тон «лівого» спирту викрито та вилучено з незаконного обігу податковими міліціонерами Кіровоградщини та їх Миколаївськими колегами – повідомляє Управління податкової міліції ДПА у Кіровоградській області .

За оперативними даними, які отримали співробітники підрозділу по боротьбі з незаконним обігом підакцизних товарів податкової міліції Кіровограда, на територію Кіровоградської та Миколаївської областей незаконно, великими партіями надходить спирт з Черкаського регіону.

16 серпня майже о північ оперативниками задокументовано факт незаконного обігу спирту. В одне з сіл Кіровоградського району, де в приміщенні колишньої тваринницької ферми, підприємливі кіровоградці організували “спиртові” склади, автомобілем МАЗ з причепом було доставлено 12 пластикових ємностей об'ємом одна тонна кожна та 8 ємностей – по 200 літрів заповнених рідиною з характерним запахом спирту. Доставлену спиртову продукцію шляхом немудрої технології – перекачки насосами в ємності, розвантажували та зберігали в складському приміщенні. З місця події вилучено продукцію на загальну суму біля 600 тисяч гривень. Слідство триває.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии