У Кіровограді спостерігається тенденція зростання рівня охопленням дітей-сиріт сімейними формами виховання

В обласній державній адміністрації відбулося засідання «круглого столу» з питань усиновлення, влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, до сімейних форм виховання.

Відкриваючи засідання, заступник голови облдержадміністрації Галина Пастух наголосила, що кожна українська дитина повинна мати сім'ю – це основне завдання соціальної ініціативи Президента "Україна без сиріт", успішна реалізація якої приносить відчутні результати, - кількість дітей-сиріт зменшується.

Як зазначила начальник служби у справах дітей Кіровоградської міської ради Ірина Сисак в місті чітко спостерігається тенденція зростання рівня охопленням дітей-сиріт сімейними формами виховання, що дає оптимістичний прогноз та впевненість у тому, що у нинішньому році органи місцевої влади та служби у справах дітей області повністю виконають свій обов’язок - забезпечення права кожної дитини-сироти та дитини, позбавленої батьківського піклування, на виховання в сім'ї.

Прийомні батьки, які взяли участь у засіданні, розповіли про проблеми, з якими вони найчастіше зіштовхуються та відзначили, що протягом останніх 3-х років державна підтримка у вихованні прийомних дітей стала більш відчутною ніж раніше.

Підводячи підсумки зустрічі Галина Пастух висловила слова подяки за мудрість, сердечність, розуміння і підтримку, турботу за долю кожної дитини, а на згадку про зустріч вручила цінні подарунки прийомним батькам, батькам – вихователям, опікунам та піклувальникам.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии