Звіт народного депутата України Станіслава Березкіна

Про підсумки своєї діяльності розповідає народний депутат, голова міжфракційної групи «Кіровоградщина» Станіслав Березкін, який був обраний по мажоритарному округу №100 (Бобринецький, Вільшанський, Добровеличківський, Кіровоградський, Компаніївський, Новоукраїнський райони, селище Гірниче, селище Нове та мікрорайон Балашівки міста Кіровограда).

За словами Станіслава Березкіна, основні напрями, за якими він сьогодні працює – це законотворча діяльність, робота в окрузі та благодійність. Народний депутат член Комітету Верховної Ради з питань економічної політики, який є найбільш продуктивним щодо кількості розглянутих законопроектів – за 11 засідань вивчено, внесено пропозиції, зміни та допрацьовано 100 законопроектів.

За час депутатської діяльності до Станіслава Березкіна надійшло понад 1500 звернень, запитів та пропозицій. У 2013 року за його сприяння райони області отримали додаткову субвенцію з Державного бюджету на вирішення соціальних проблем територій. Зокрема Бобринецький район отримав понад 400 тис. грн. на ремонт Будинку культури, Добровеличківський – 500 тис. грн. на ремонт Будинку культури та водогону, Компаніївський – 400 тис. грн. на переведення котелень у двох школах району на альтернативне опалення, Вільшанський – понад 300 тис. грн. на капітальний ремонт фізкультурно-оздоровчого комплексу, Кіровоградський - 636 тис.грн. на соціальні об’єкти, Новоукраїнський райони – 361 тис. грн. на капітальний ремонт спортивного залу у Новоукраїнській ЗОШ №6.

Допомога народного депутата не обмежується лише лобіюванням інтересів Кіровоградщини у Верховній Раді. «Я часто буваю у районах і конкретно допомагаю людям вирішувати їхні проблеми. Близько 500 тис. грн. було направлено на благодійну допомогу, у тому числі через фонд «Добротвір», закладам освіти (наприклад, комп’ютери та спортінвентар у Живанівську ЗОШ Компаніївського району) та медицини (наприклад, тонометри у Вільшанську ЦРЛ), вирішення комунальних проблем (наприклад, на закупівлю будівельних матеріалів для ремонту даху двох шістнадцятиквартирних будинків у селі Степовому Кіровоградського району, ремонт системи опалення у Вільшанському дошкільному закладі), проведення культурно-масових заходів ( на обласний конкурс «Молода людина року», Всеукраїнський фестиваль новели, презентацію проекту «Скарби родоводів України»), на розвиток спорту», - підкреслив Станіслав Березкін.


Геннадій Тітієвський

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов

Ответственный за раздел
Матусевич Артур Вадимович
Журналисты сайта 0522.ua к вашим услугам.

Пишите нам, звоните, сообщайте о городских новостях и событиях - мы надеемся, что с Вашей помощью горожане узнают о жизни Кропивницкого больше.

Вместе с Вами мы сделаем наш город лучше!


Редакция 0522.ua:

E-mail: news@0522.in.ua