• Головна
  • Звіт народного депутата України Станіслава Березкіна
11:36, 1 жовтня 2013 р.

Звіт народного депутата України Станіслава Березкіна

Про підсумки своєї діяльності розповідає народний депутат, голова міжфракційної групи «Кіровоградщина» Станіслав Березкін, який був обраний по мажоритарному округу №100 (Бобринецький, Вільшанський, Добровеличківський, Кіровоградський, Компаніївський, Новоукраїнський райони, селище Гірниче, селище Нове та мікрорайон Балашівки міста Кіровограда).

За словами Станіслава Березкіна, основні напрями, за якими він сьогодні працює – це законотворча діяльність, робота в окрузі та благодійність. Народний депутат член Комітету Верховної Ради з питань економічної політики, який є найбільш продуктивним щодо кількості розглянутих законопроектів – за 11 засідань вивчено, внесено пропозиції, зміни та допрацьовано 100 законопроектів.

За час депутатської діяльності до Станіслава Березкіна надійшло понад 1500 звернень, запитів та пропозицій. У 2013 року за його сприяння райони області отримали додаткову субвенцію з Державного бюджету на вирішення соціальних проблем територій. Зокрема Бобринецький район отримав понад 400 тис. грн. на ремонт Будинку культури, Добровеличківський – 500 тис. грн. на ремонт Будинку культури та водогону, Компаніївський – 400 тис. грн. на переведення котелень у двох школах району на альтернативне опалення, Вільшанський – понад 300 тис. грн. на капітальний ремонт фізкультурно-оздоровчого комплексу, Кіровоградський - 636 тис.грн. на соціальні об’єкти, Новоукраїнський райони – 361 тис. грн. на капітальний ремонт спортивного залу у Новоукраїнській ЗОШ №6.

Допомога народного депутата не обмежується лише лобіюванням інтересів Кіровоградщини у Верховній Раді. «Я часто буваю у районах і конкретно допомагаю людям вирішувати їхні проблеми. Близько 500 тис. грн. було направлено на благодійну допомогу, у тому числі через фонд «Добротвір», закладам освіти (наприклад, комп’ютери та спортінвентар у Живанівську ЗОШ Компаніївського району) та медицини (наприклад, тонометри у Вільшанську ЦРЛ), вирішення комунальних проблем (наприклад, на закупівлю будівельних матеріалів для ремонту даху двох шістнадцятиквартирних будинків у селі Степовому Кіровоградського району, ремонт системи опалення у Вільшанському дошкільному закладі), проведення культурно-масових заходів ( на обласний конкурс «Молода людина року», Всеукраїнський фестиваль новели, презентацію проекту «Скарби родоводів України»), на розвиток спорту», - підкреслив Станіслав Березкін.


Геннадій Тітієвський

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...