• Головна
  • У прокуратурі відбувся семінар
16:00, 2 жовтня 2013 р.

У прокуратурі відбувся семінар

У прокуратурі області відбувся навчально-методичний семінар на тему «Особливості організації роботи із забезпечення доступу до публічної інформації в органах прокуратури».

 Участь у заході взяли  прокурори та працівники наглядового відомства відповідальні за вказаний напрямок роботи, а також  молоді спеціалісти органів прокуратури області.
В ході навчально-методичного заходу було опрацьовано ряд проблемних питань, що  виникають на даному напрямку роботи. Зокрема, питання проведення перевірок вимог законодавства з питань доступу до публічної інформації в органах державної влади, місцевого самоврядування та органах контролю, порядок відшкодування фактичних витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом, порядок притягнення до адміністративної відповідальність за порушення права на інформацію та багато інших актуальних питань.  
Окрім того, у ході заходу увага учасників акцентувалася на тому, що найголовнішим принципом Законом України «Про доступ до публічної інформації» являється надання  інформації, якою володіють суб’єкти владних повноважень, будь-якому громадянину, якщо вона не є конфіденційною, таємною або службовою.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...