
21:28, 7 березня 2025 р.
Під час обшуків на АЗС вилучили понад 5,7 тис. літрів пального та чорнову бухгалтерію
На Закарпатті викрили нелегальну АЗС: вилучено понад 5,7 тисячі літрів пального

На Закарпатті викрили нелегальну АЗС: вилучено понад 5,7 тисячі літрів пального
У Закарпатській області детективи Територіального управління Бюро економічної безпеки викрили нелегальну автозаправну станцію, яка працювала без необхідних ліцензій.
Як встановили правоохоронці, власник АЗС після скасування ліцензії продовжив торгівлю пальним, налагодивши продаж незаконно виготовленого пального за готівку без відображення господарської діяльності у податковій звітності.
Під час обшуків детективи БЕБ вилучили понад 5,7 тисячі літрів пального, обладнання, готівкові кошти та чорнову бухгалтерію.
Наразі тривають судові експертизи, а досудове розслідування – у процесі.

Нагадаємо, детективи Бюро економічної безпеки у Київській області завершили розслідування щодо діяльності нелегальної автозаправної станції в Обухівському районі. Обвинувальний акт направлено до суду.
Як писав "Ми-Україна" раніше, до суду скеровано обвинувальний акт щодо 35-річного мешканця Шептицького району на Львівщині, якого підозрюють у контрабанді понад 400 мобільних телефонів відомої іноземної марки на суму майже 21 мільйонів гривень.
Інформує weukraine.tv
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Як вибрати стартовий пістолет у 2026 році: гід для тих, хто цінує якість і надійність
Новини компаній
10:26
13 квітня
Як створити стильну та функціональну ванну кімнату: секрети правильного вибору меблів
Новини компаній
15:48
9 квітня
11:35
8 квітня
ТОП новини
Оголошення
13:14, 12 квітня
14
07:24, 12 квітня
08:55, 2 квітня
8
20:01, 12 квітня
08:55, 2 квітня
3