Президент взяв участь у відкритті Світловодського річкового терміналу

Президент України Віктор Янукович взяв участь у відкритті Світловодського річкового терміналу - першого у Кіровоградській області зерновідвантажувального підприємства на Дніпрі, що може одночасно приймати та відвантажувати вагони та баржі.

«Ми є учасниками відродження транспортного потенціалу Дніпра, а в подальшому - й інших водних шляхів нашої країни», - сказав Віктор Янукович під час церемонії відкриття.
На переконання Глави держави, відкриття подібних терміналів є важливою складовою масштабної стратегії розвитку річкового транспорту. За його словами, це дає можливість збільшити кількість робочих місць та покращити якість життя людей регіону.
«Потенціал українських річок як важливої транспортної артерії тривалий час у нашій державі був у забутті. Сьогоднішня подія фактично відкриває нову сторінку в розвитку українського транспортного комплексу», - зазначив Віктор Янукович.
Глава держави підкреслив, що відродження водних шляхів України дає змогу зменшити навантаження на автомобільні та залізничні дороги, скоротити витрати бюджету на їх ремонт та обслуговування.
«Наші річки повинні працювати - це надпотужна складова національної транспортної інфраструктури», - додав Президент.
Глава держави подякував будівельникам, інженерам, аграріям та всім, хто зробив свій внесок у реалізацію цього масштабного проекту.
Керівник компанії «Гермес-Трейдинг» Юрій Скічко ознайомив Главу держави з етапами будівництва річкового терміналу, системою його роботи та виробничими потужностями. Він також ознайомив Президента з потенціалом розвитку Світловодського річкового терміналу. Юрій Скічко звернувся до Віктора Януковича з проханням посприяти відродженню Дніпра як потужної транспортної артерії.
Після відкриття річкового терміналу Глава держави поспілкувався з його працівниками та зазначив, що таких сучасних підприємств треба будувати якомога більше, оскільки вони є майбутнім держави.
ДОВІДКА
ТОВ «Світловодський річковий термінал» входить до складу потужної інтегрованої аграрної корпорації, діяльність якої базується на застосуванні новітних технологій виробництва і зберігання сільськогосподарської продукції - групи компаній «УкрАгроКом» та «Гермес-Трейдинг». Будівництво комплексу було розпочато в липні 2012 року. Загальна сума інвестицій - більше 160 млн грн. Кількість створених робочих місць - 53, розмір середньої заробітної плати - 3023 грн. До виробничої структури терміналу входять елеватор потужністю 94 тисячі тонн одночасного зберігання зерна, 12 силосів та 6 накопичувачів для зберігання зерна, причал довжиною 240 м (вантажний причал та швартовні пали дозволяють одночасно швартувати два самохідні чи несамохідні судна). Введення в дію терміналу дозволить реалізувати масштабну стратегію розвитку річкової інфраструктури, агропромислового та іншого секторів економіки Кіровоградської області та України в цілому, сприятиме відродженню транспортного потенціалу річки Дніпро, а в подальшому й інших водних шляхів країни; дозволить зменшити навантаження на автомобільні та залізничні дороги, і як результат, збільшити термін їх придатності. Перевалка зернових та олійних культур, а також інших видів вантажів через Світловодський річковий термінал за рахунок низьких цін на транспортування дасть можливість значно скоротити логістичні витрати сільськогосподарських підприємств області та в результаті отримати більші прибутки від реалізації продукції. Крім того, буде збільшено кількість робочих місць, що позитивно вплине на поліпшення якості життя населення регіону.

1 просмотр в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов

Ответственный за раздел
Матусевич Артур Вадимович
Журналисты сайта 0522.ua к вашим услугам.

Пишите нам, звоните, сообщайте о городских новостях и событиях - мы надеемся, что с Вашей помощью горожане узнают о жизни Кропивницкого больше.

Вместе с Вами мы сделаем наш город лучше!


Редакция 0522.ua:

E-mail: news@0522.in.ua