На відкритті Міжнародного інвестиційного форуму Президент заявив, що Україна вийшла на завершальний етап земельної реформи

Україна вийшла на завершальний етап земельної реформи, суть якого полягає у введенні земель сільськогосподарського призначення в економічний оборот і законодавчому врегулюванні ринку землі. Про це заявив Президент України Віктор Янукович на відкритті Міжнародного інвестиційного форуму у Кіровограді.

За його словами, це має забезпечити розв’язання низки проблем, головними з яких є усунення зі сфери земельних відносин недобросовісних схем, обмеження концентрації землі у приватній власності та в господарському обороті на основі оренди, зупинення монополізації агрохолдингів, захист здорової конкуренції.

«Прийнятий Закон «Про державний земельний кадастр» поклав початок створенню сучасної автоматизованої системи кадастру, що стане інструментом гарантування прав власників і землекористувачів», - підкреслив Президент.

За його словами, побудова кадастрової комп’ютерної системи дозволяє суттєво скоротити строки проведення операцій з землею, значно знизити рівень корупції, зменшити витрати громадян, підвищити гарантії прав власності на землю.

«Нам потрібно завершити земельну реформу, що триває вже понад 20 років. Наша позиція є послідовною - щоб досягти максимально ефективного використання агропотенціалу, земля в Україні має стати товаром», - наголосив Віктор Янукович.

За словами Президента, нове земельне законодавство покликане не лише регламентувати ринкові земельні відносини, а й спрямувати їх на економічний і соціальний розвиток села.

Глава держави висловив переконання, що прийняття Закону «Про ґрунти та їх родючість» сприятиме забезпеченню збалансованого раціонального землекористування, а також підвищенню родючості українських чорноземів.

Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов

Ответственный за раздел
Матусевич Артур Вадимович
Журналисты сайта 0522.ua к вашим услугам.

Пишите нам, звоните, сообщайте о городских новостях и событиях - мы надеемся, что с Вашей помощью горожане узнают о жизни Кропивницкого больше.

Вместе с Вами мы сделаем наш город лучше!


Редакция 0522.ua:

E-mail: news@0522.in.ua