Українська аграрна продукція завойовує позиції на світових ринках - Віктор Янукович

Українська аграрна продукція впевнено завойовує позиції на ринках світу, наголошує Президент України Віктор Янукович.

«У поточному році експорт продукції аграрного сектору вже сягнув майже чверті від загального експорту України. Ми відкрили для себе аграрні ринки країн Перської затоки, Японії, Китаю, Південної Кореї та інших країн Азії. Українська аграрна продукція зайняла гідні позиції на ринках країн Європейського Союзу», - сказав Глава держави на відкритті Міжнародного інвестиційного форуму в Кіровограді.

За словами Президента, зовнішня торгівля продукцією агропромислового комплексу забезпечує високі валютні надходження до державного та місцевих бюджетів, що дозволяє підтримувати стабільність національної валюти.

«Свідченням затребуваності української продукції на світових ринках є той факт, що цього маркетингового року на експорт вже відвантажено близько 5 млн тонн зернових культур», - зазначив Віктор Янукович.

Президент підкреслив, що, за прогнозами визнаних світових експертів, Україна у 2013 році посяде друге місце у світі за обсягами експорту пшениці, кукурудзи та ячменю. Також Україна знаходиться у десятці світових експортерів м’яса птиці і забезпечує близько 60% всього світового експорту соняшникової олії, додав Глава держави.

«А це означає, що сьогодні перед країною стоять завдання закріплення у найближчому майбутньому провідних позицій на світових ринках, відстоювання рівноправного партнерства у міжнародній спільноті», - сказав Президент.

Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов

Ответственный за раздел
Матусевич Артур Вадимович
Журналисты сайта 0522.ua к вашим услугам.

Пишите нам, звоните, сообщайте о городских новостях и событиях - мы надеемся, что с Вашей помощью горожане узнают о жизни Кропивницкого больше.

Вместе с Вами мы сделаем наш город лучше!


Редакция 0522.ua:

E-mail: news@0522.in.ua