• Головна
  • Доній відкрив курси української мови в Кіровограді
14:26, 4 жовтня 2013 р.

Доній відкрив курси української мови в Кіровограді

3 жовтня в Кіровограді розпочали роботу безкоштовні курси української мови, на яких були присутні 23 слухачі.

Олександр Доній, фундатор Всеукраїнського комітету захисту української мови, розповів, що ідея запровадження проекту «Безкоштовні курси української мови» виникла минулого року після прийняття Верховною Радою Закону «Про засади державної мовної політики». Вже тоді ця ініціатива отримала підтримку в Херсоні, Луганську, Києві. «Тому цьогоріч ми вирішили організувати всеукраїнський проект таких курсів. Уже в жовтні заняття будуть проходити в Кіровограді, Києві, Житомирі, Кременчуці, Калуші, Херсоні, Луганську та інших містах.Курси призначені для тих, хто хоче удосконалити рівень володіння українською мовою, адже багато людей знає її, але боїться говорити неправильно. Проект є важливим засобом у боротьбі з деукраїнізацією. Головна мета курсів - створення мовного середовища і популяризація української мови та літератури,» - розповідає фундатор Всеукраїнського комітету захисту української мови Олександр  Доній.

Сергій Михальонок, за підтримки якого проект реалізовується в Кіровограді, сказав, що організовували за покликом серця і для того, щоб створити можливості розвитку української мови у рідному місті.

На відкритті презентували програму курсів викладачі  Олександр Ратушняк – кандидат філологічних наук, та Наталія Вельгун – вчитель української мови НВО ЗШ № 24.

Кожне заняття курсів складається із двох частин. На першій - учасники вивчатимуть мову, зокрема обговорюватимуть питання повернення старих слів, походження слів, правила пунктуації тощо. Другу частину присвятять українській літературі.  

На відкритті були присутні політики, професори, журналісти, громадські діячі. З напутнім словом виступив професор  КДПУ ім. В. Винниченка Василь Марко.

Запис на курси продовжується за телефоном: 099 333 68 16.

 Прес-служба

Всеукраїнського комітету захисту української мови

067 67 222 88

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...