Рідній фірмі екс-депутатів можуть залишити незаконно отриману ділянку в центрі Кіровограда

ТОВ «Созидатель-1» через сплив позовної давності може залишитися орендарем ділянки у центрі Кіровограда, яку фірма отримала без відповідного рішення міськради. Про це свідчить постанова Вищого господарського суду від 24 вересня.

Суди перших двох інстанцій задовольнили позов прокуратури, яка представляла інтереси Кіровоградської міської ради, і визнали недійсним договір оренди ділянки, який у березні 2007 року уклали Кіровоградська міська рада і «Созидатель-1». Фірма отримала в оренду на 10 років ділянку площею 0,13 га по вул. Фрунзе біля Ковалівського парку для будівництва багатоквартирного житлового будинку.

Суди мотивували своє рішення тим, що договір оренди укладено за відсутності відповідного рішення міської ради.

Як було встановлено, договір оренди міськрада і фірма підписали на основі постанови господарського суду Кіровоградської області від 19.12.2006, яка була скасована 17.02.2011 Дніпропетровським апеляційним адмінсудом.

Втім, ВГСУ у вересні цього року скасував рішення судів попередніх інстанцій і направив справу на новий розгляд до госпсуду. ВГСУ вважає, що суди неправильно порахували строк позовної давності.

Суди почали трирічний відлік з лютого 2011 року, коли ухвалу виніс Дніпропетровський апеляційний адмінсуд. При цьому, зазначив ВГСУ, вони не встановили, коли саме прокурору стало відомо про цей договір оренди.

ТОВ «Созидатель-1» у 2004 році зареєстрував депутат Кіровоградської облради (2006-2010) Олександр Крившенко, який раніше був депутатом Кіровоградської міськради. Директором фірми протягом 2004-2009 років був Олександр Мільто, який двічі обирався депутатом Кіровоградської міськради, а зараз є начальником управління капітального будівництва Кіровоградської ОДА.

У 2009-му замість Крившенка до складу засновників увійшли Вадим Карпов (99,5%) і ТОВ «Компанія з управління активами «Сприяння» (0,5%), директором якої є той же Карпов. У 2010 році Карпова змінив Дмитро Дрига.

Зауважимо, що Крившенко станом на грудень 2012 року був партнером Дриги по фірмі «ПММ-Комплект».

7 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов

Объявления
Разместить объявление в этом блоке Добавить
Ответственный за раздел
Матусевич Артур Вадимович
Журналисты сайта 0522.ua к вашим услугам.

Пишите нам, звоните, сообщайте о городских новостях и событиях - мы надеемся, что с Вашей помощью горожане узнают о жизни Кропивницкого больше.

Вместе с Вами мы сделаем наш город лучше!


Редакция 0522.ua:

E-mail: news@0522.in.ua