Галина Пастух провела засідання обласної робочої групи щодо легалізації заробітної плати та тіньової зайнятості населення

Негативні показники роботи територіальних робочих груп аналогічного профілю в плані легалізації заробітної плати і тіньової зайнятості населення пояснювали представники 4 районів

Спочатку, традиційно, узагальнений аналіз стану справ в цілому по області в плані легалізації трудових відносин та тіньової зайнятості. Як повідомила Галина Пастух, на даний час перевірено більше тисячі підприємств, виявлено 753 тіньові робочі місця, з них легалізовано – 662. Найменше таких перевірок провели у Новоукраїнському районі.

Що стосується плану виконання завдань по створенню нових робочих місць, то за словами Галини Пастух, за сім місяців поточного року план виконано на 96%, запланований показник – 6503 працевлаштовані особи, наразі уже працевлаштовано 6196 осіб. Добре відповідну роботу налагоджено у Голованівському, Кіровоградському районах, пасуть задніх – Новоархангельський і знову ж таки Новоукраїнський райони.

Загалом Новоукраїнський район довгий час був серед лідерів за якістю налагодженої роботи щодо легалізації заробітної плати. Тому нинішні негативні показники викликали чимало логічних питань до керівництва району з боку заступника голови ОДА. Заступник Новоукраїнської РДА намагалася пояснити ситуацію і запевняла при цьому, що ближчим часом робота з легалізації значно пожвавиться, а показники зміняться завдяки врахуванню робочих місць на новому комунальному підприємстві, що зареєстровано у районі.

Іще більш гостра риторика від заступника голови ОДА стосувалась інших районів – Новгородківського, Новоархангельського та Новомиргородського, представників яких також було викликано на килим до членів обласної робочої групи. Серед головних зауваг на їхню адресу – недостатні показники працевлаштування, високий рівень ліквідації робочих місць, а також наявність на територіях зазначених районів підприємств, що виплачують мінімальні заробітні плати своїм працівникам. Заступника голови облдержадміністрації не влаштовує такий стан справ, а тому Галина Пастух доручила підготувати спеціальні інформаційні листи головам РДА, аби мати персональну реакцію з їхнього боку на порушені проблеми, адже падіння показників працевлаштування чи розквіт тіньової зайнятості на територіях наштовхує на думку, що місцеві керівники не володіють інформацією про цей напрям своєї персональної відповідальності і не впливають на ситуацію.

1 просмотр в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов

Ответственный за раздел
Матусевич Артур Вадимович
Журналисты сайта 0522.ua к вашим услугам.

Пишите нам, звоните, сообщайте о городских новостях и событиях - мы надеемся, что с Вашей помощью горожане узнают о жизни Кропивницкого больше.

Вместе с Вами мы сделаем наш город лучше!


Редакция 0522.ua:

E-mail: news@0522.in.ua