Кіровоградщина в межах України заявила про себе по-новому

В облдержадміністрації аналізували результати робочої поїздки в область Президента України Віктора Януковича

Практично жодна апаратна нарада не обходиться без аналізу ключових подій тижня, що їй передував. Без сумніву, головною подією тижня, що минув, був приїзд Президента України на Кіровоградщину. Глава держави взяв участь у відкритті річкового терміналу на Дніпрі у Світловодську – це важливий стратегічний об’єкт, який вийде на міжнародний рівень після відпрацювання належної процедури, що має дозволити митне оформлення вантажів безпосередньо на терміналі.
Інший важливий захід, що також відбувся за участі Глави держави – перша всеукраїнська виставка "АгроЕкспо".
Прикметно, що Віктор Янукович позитивно оцінив рівень організації та проведення заходу – а це також вагомий плюс для іміджу області в цілому.
Голова облдержадміністрації Андрій Ніколаєнко вважає, що провівши виставку "АгроЕкспо" і діставши схвальну оцінку від Глави держави, Кіровоградщина в межах України заявила про себе по-новому.
- І за розмірами, і за ціновою політикою "АгроЕкспо" стане реальним конкурентом столичним виставкам, - переконаний Андрій Ніколаєнко. Також голова облдержадміністрації переконаний, що агропромислова виставка у Кіровограді стане традиційною і проводитиметься щороку.
А тому керівник області доручив профільним структурам ОДА, які безпосередньо брали участь у підготовці виставки, вже сьогодні проаналізувати усі здобутки і недопрацювання, щоб врахувати їх на наступний рік.
Окремі зауваження висловив перший заступник голови облдержадміністрації Віктор Серпокрилов. Вони не зовсім стосуються безпосередньо самої виставки, але це також вадливі деталі, що впливають на формування іміджу області серед гостей з інших регіонів, чи з-за кордону. Віктор Серпокрилов вказав на необхідність розвитку в обласному центрі готельно-ресторанного господарства і транспортної мережі.
А загалом керівництво ОДА лишилось задоволеним виставкою, і тим як представляли себе райони області на заході. Окремо в рамках "АгроЕкспо" Віктор Серпокрилов відзначив і суботній ярмарок "Купуй кіровоградське".
Задоволений голова ОДА і тим, як пройшов міжнародний інвестиційний форум "Elisavetgrad ID".
Кіровоградщина вже 3 рік поспіль стає майданчиком для обговорення питань інвестиційної тематики.
Цьогоріч провідна ідея "Elisavetgrad ID" стосувалась земельних аспектів інвестицій в аграрний сектор України.
- Для Кіровоградщини земля – це більше, ніж просто інвестиційно приваблива база. Наше пріоритетне ставлення до раціонального використання земельних ресурсів залишається незмінним, - наголошує голова ОДА Андрій Ніколаєнко.

Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов

Ответственный за раздел
Матусевич Артур Вадимович
Журналисты сайта 0522.ua к вашим услугам.

Пишите нам, звоните, сообщайте о городских новостях и событиях - мы надеемся, что с Вашей помощью горожане узнают о жизни Кропивницкого больше.

Вместе с Вами мы сделаем наш город лучше!


Редакция 0522.ua:

E-mail: news@0522.in.ua