У Кіровограді зібралися фахівці з ядерної енергетики зі всього світу

Голова облдержадміністрації Андрій Ніколаєнко взяв участь у Міжнародному семінарі з використання програмованих логічних інтегральних схем на АЕС, що проходить у Кіровограді за участі представників національної комісії з ядерного регулювання, представників МАГАТЕ та фахівців ПАТ "Науково-виробниче підприємство "Радій".

Семінар, організований Міжнародним агентством з атомної енергії (МАГАТЕ), уже вдруге проходить у Кіровограді, адже ПАТ "НВП "Радій" є одним із провідних підприємств України у галузі розробки, виготовлення та поставки автоматизованих систем управління і безпеки для об'єктів атомної енергетики, а також корпоративним постачальником ДП "НАЕК "Енергоатом".
Очільник області привітав гостей та учасників семінару з понад двадцяти країн світу на гостинній Кіровоградській землі.
- Зібрання такого масштабу – це неординарна подія не тільки для Кіровоградщини, а й для всієї України, яка, починаючи з 1991 року, активно включилась в міжнародне співробітництво у сфері безпечного використання ядерної енергетики і радіаційної безпеки, - наголосив Андрій Ніколаєнко. - Ми добре розуміємо актуальність вирішення таких важливих проблем, як забезпечення належного рівня ядерної і радіаційної безпеки, що потребує доволі значних зусиль наукових і проектних установ, промислових підприємств, адже саме на Кіровоградщині розташоване найбільше у Європі Новокостянтинівське родовище уранових руд, а також розпочато будівництво заводу з виробництва ядерного палива, аналогів якому немає в Україні.
Під час спілкування з журналістами голова облдержадміністрації зазначив, що нинішній семінар дасть змогу об’єднати зусилля вчених, інженерів, представників міжнародної ядерної спільноти як України, так і країн ближнього і дальнього зарубіжжя, для вирішення методологічних і технічних проблем напрямів, важливих для безпечної роботи об’єктів атомної енергетики.

1 просмотр в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов

Ответственный за раздел
Матусевич Артур Вадимович
Журналисты сайта 0522.ua к вашим услугам.

Пишите нам, звоните, сообщайте о городских новостях и событиях - мы надеемся, что с Вашей помощью горожане узнают о жизни Кропивницкого больше.

Вместе с Вами мы сделаем наш город лучше!


Редакция 0522.ua:

E-mail: news@0522.in.ua