Голова облдержадміністрації зустрівся зі студентами КДПУ ім. В. Винниченка

Андрій Ніколаєнко не тільки прочитав лекцію, присвячену тенденціям у сфері новітніх технологій в освіті, а й поспілкувався з молодими людьми на теми, які вони пропонували обговорити.

Голова облдержадміністрації одразу ж закликав студентів до вільного діалогу.

– Дозвольте спочатку зробити невеликий вступ, а далі – перейдемо до обговорення та запитань, буду радий дискусії, адже вона дозволяє побачити цікаві ракурси здавалося б вже давно відомих речей, - наголосив він.

Виступаючи, Андрій Ніколаєнко виділив декілька трендів розвитку освіти, які не те щоб обов'язково втіляться у життя, а скоріше їх можна назвати образами, мріями про бажане майбутнє, які, за словами голови ОДА, допоможуть зорієнтуватися у сьогоденні. Мова йшла і про необхідність навчатися усе життя, і про так званий «університет мільярдів» та створення персонального портфоліо, яке може замінити застарілу і досить вузьку систему оцінювання знань.

Після лекції між головою облдержадміністрації і студентами розгорнулася жвава і жива розмова. Цікаві зрілі запитання, пов’язані з економічним, соціальним, культурним життям області і кроками обласної влади задля його покращення в повній мірі знайшли вичерпні відповіді з боку голови облдержадміністрації.

Цікаво, що однією з "топових" тем, яка в першу чергу цікавила студентів, стосувалася нової транспортної реформи в обласному центрі. Майбутні педагоги бідкалися на незручний проїзд по місту і проблему дістатися до університету. Андрій Ніколаєнко запевнив усіх присутніх, що з часом це питання буде вирішено, існуючі маршрути удосконалюватимуться та доукомплектовуватимуться новими.

Поспілкувався керівник області зі студентами і на інші серйозні та не зовсім теми. Зокрема, Андрій Ніколаєнко розповів про свій досвід роботи за кордоном та спілкування з іноземними студентами.

По завершенні зустрічі студенти подякували голові облдержадміністрації за лекцію і запросили частіше приходити до університету для спілкування.

6 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов

Новости компаний
17:00, 19 июля
Ответственный за раздел
Матусевич Артур Вадимович
Журналисты сайта 0522.ua к вашим услугам.

Пишите нам, звоните, сообщайте о городских новостях и событиях - мы надеемся, что с Вашей помощью горожане узнают о жизни Кропивницкого больше.

Вместе с Вами мы сделаем наш город лучше!


Редакция 0522.ua:

E-mail: news@0522.in.ua