• Головна
  • Голова облдержадміністрації зустрівся зі студентами КДПУ ім. В. Винниченка
17:30, 10 жовтня 2013 р.

Голова облдержадміністрації зустрівся зі студентами КДПУ ім. В. Винниченка

Андрій Ніколаєнко не тільки прочитав лекцію, присвячену тенденціям у сфері новітніх технологій в освіті, а й поспілкувався з молодими людьми на теми, які вони пропонували обговорити.

Голова облдержадміністрації одразу ж закликав студентів до вільного діалогу.

– Дозвольте спочатку зробити невеликий вступ, а далі – перейдемо до обговорення та запитань, буду радий дискусії, адже вона дозволяє побачити цікаві ракурси здавалося б вже давно відомих речей, - наголосив він.

Виступаючи, Андрій Ніколаєнко виділив декілька трендів розвитку освіти, які не те щоб обов'язково втіляться у життя, а скоріше їх можна назвати образами, мріями про бажане майбутнє, які, за словами голови ОДА, допоможуть зорієнтуватися у сьогоденні. Мова йшла і про необхідність навчатися усе життя, і про так званий «університет мільярдів» та створення персонального портфоліо, яке може замінити застарілу і досить вузьку систему оцінювання знань.

Після лекції між головою облдержадміністрації і студентами розгорнулася жвава і жива розмова. Цікаві зрілі запитання, пов’язані з економічним, соціальним, культурним життям області і кроками обласної влади задля його покращення в повній мірі знайшли вичерпні відповіді з боку голови облдержадміністрації.

Цікаво, що однією з "топових" тем, яка в першу чергу цікавила студентів, стосувалася нової транспортної реформи в обласному центрі. Майбутні педагоги бідкалися на незручний проїзд по місту і проблему дістатися до університету. Андрій Ніколаєнко запевнив усіх присутніх, що з часом це питання буде вирішено, існуючі маршрути удосконалюватимуться та доукомплектовуватимуться новими.

Поспілкувався керівник області зі студентами і на інші серйозні та не зовсім теми. Зокрема, Андрій Ніколаєнко розповів про свій досвід роботи за кордоном та спілкування з іноземними студентами.

По завершенні зустрічі студенти подякували голові облдержадміністрації за лекцію і запросили частіше приходити до університету для спілкування.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Останні новини
Оголошення
live comments feed...