В Долинській пройшла акція „Податки без таємниць”

У зустрічі взяли участь заступник начальника ГУ Міндоходів у Кіровоградській області Олександр Підлісний, голова Кіровоградської обласної ради Микола Ковальчук та голови сільських, селищних та міських рад Волинського, Бобринецького, Новгородківського, Компаніївського та Устинівського районів.

Метою заходу стало налагодження партнерських відносин між органами доходів і зборів та органами місцевого самоврядування, спрямованих на спільну роботу в напрямку забезпечення надходжень до бюджетів усіх рівнів, здійснення контролю за додержанням суб‘єктами господарювання бюджетного, податкового та земельного законодавства, виявлення проблемних моментів у роботі та пошук шляхів щодо їх усунення.

„Пріоритети роботи органів доходів і зборів лишаються незмінними - удосконалення системи адміністрування податків, якісне обслуговування платників із застосуванням новітніх технологій, спрощення документообігу, мінімум витрат часу представникам бізнесу на спілкування із державою, і максимум – на основну діяльність. Як результат зростають надходження до бюджетів усіх рівнів. Так, від платників податків Долинської ОДПІ до місцевого бюджету за 9 місяців 2013 року надійшло 113,9 млн. грн., що майже на 11 млн. грн. або 10,6% більше ніж за січень-вересень 2012р.”, - зазначив під час виступу Олександр Підлісний.

Також посадовець звернув увагу присутніх, що з 1 жовтня 2013 року органи доходів і зборів України розпочали процедуру адміністрування єдиного соціального внеску. Відтепер звіти про суми нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування потрібно подавати не до органів Пенсійного фонду, а до Центрів обслуговування платників податків податкових інспекцій області.

Під час акції фахівці Головного управління Міндоходів області звернули увагу керівників органів місцевого самоврядування на координацію зусиль в напрямку забезпечення надходжень до бюджетів усіх рівнів, підвищення рівня заробітної плати та недопущення її виплати, нижче мінімального рівня, вжиття спільних заходів щодо недопущення боргу по орендній платі за землю.

Наприкінці зустрічі голова обласної ради Микола Ковальчук зазначив, що органи місцевого самоврядування області налаштовані на подальшу співпрацю з органами доходів і зборів області та звернув увагу присутніх, що лише спільними зусиллями ми виконаємо ті завдання, що ставляться Президентом України та Урядом.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов

Ответственный за раздел
Матусевич Артур Вадимович
Журналисты сайта 0522.ua к вашим услугам.

Пишите нам, звоните, сообщайте о городских новостях и событиях - мы надеемся, что с Вашей помощью горожане узнают о жизни Кропивницкого больше.

Вместе с Вами мы сделаем наш город лучше!


Редакция 0522.ua:

E-mail: news@0522.in.ua