В Кіровоградському обласному художньому музеї відбулося відкриття виставки до Дня художника. Фото

11 жовтня 2013 року в Кіровоградському обласному художньому музеї відбудеться відкриття виставки до Дня художника. За останні декілька років проведення даної виставки, що презентує усе розмаїття стилів, напрямків, технік творчої палітри митців нашого краю, вже стало традиційним.

Основу експозиції складають твори художників – членів Кіровоградської обласної організації Національної спілки художників України.

Центральне місце в експозиції займають твори членів родини Надєждіних, що відповідають творчим пошукам у сучасному українському образотворчому мистецтві. Для постійних відвідувачів музею вже є знайомими символізм Андрія Надєждін та живописна імпровізація народного художника України Михайла Надєждіна.

Сучасний підхід в традиційних жанрах образотворчого мистецтва, таких як натюрморт та пейзаж, демонструє в своїх роботах Андрій Хворост.

Відомий на Кіровоградщині графік Володимир Кир‘янов традиційно порадував своїх шанувальників роботами, виконаними у техніці – туш, перо.

Широкий діапазон творчих інтересів відрізняє роботи Ігоря Смичека, який працює в різноманітних техніках книжкової та станкової графіки, проте, останнім часом надає перевагу техніці живопису акриловими фарбами.

Представлені на виставці твори відомих майстрів пейзажу Фелікса Полонського, Валерія Давидова, Віктора Перепічая, Володимира Плітіна, що репрезентують реалістичний напрямок в образотворчому мистецтві Кіровоградщини.

Окрасою експозиції є яскраві натюрморти Сергія (заслужений художник України) та Анатолія Шаповалових.

Цього року відомий кіровоградський живописець Анатолій Янєв презентує свої твори як заслужений художник України, що є вагомою подією в житті Кіровоградської обласної організації НСХУ.

Мистецтво кераміки на Кіровоградщині розвивається завдяки родині Фірсових. Їх творчість відразу привертає увагу глядачів оригінальністю та різноплановістю. Також на виставці представлені керамічні твори викладача кафедри хореографічних дисциплін, образотворчого мистецтва та дизайну КДПУ ім. В. Винниченка Лариси Кулініч.

Відомий майстер батику та гобелену Марія Церна вже не перший рік дивує відвідувачів своїми натюрмортами з квітами, виконаними в реалістичній манері.

Представлені в експозиції і твори молодшого покоління спілчан Анатолія Кімнатного та Андрія Кадигроба.

На виставці представлені цікаві, сповнені творчої фантазії портрети роботи директора Кіровоградської дитячої художньої школи ім. О. Осмьоркіна Ганни Іванової. Тут також можна побачити твори її колег, викладачів художньої школи Олексія Лозинського та Олександра Кир’янова.

Не можна не відзначити також твори художників Олександра Лісовенка, Ірини Кухаренко, що виконані в реалістичному стилі.

В експозиції представлені також твори авторів, що готуються до вступу до Національної спілки художників України: Василя Коваля, Анастасії Плітіної, Марії Ачкасової, Олександра Демиденка.

Не залишилась забутою творчість тих членів Кіровоградської організації Національної спілки художників України, які пішли з життя. Це роботи Бориса Вінтенка, Володимира Федорова, Миколи Бондаренка, Миколи Добролежи, Олександра Логвинюка, Анатолія Дворського, Леонтія Орлика, Василя Остапенка, Григорія Гнатюка. Цього року пішов з життя заслужений працівник культури України Леонід Бондар, полотна якого також представлені в експозиції.

IMG_3946
IMG_3947
IMG_4070
IMG_4072
IMG_4076

Анатолій Кімнатний – завідуючий відділом музею –

картинної галереї Петра Оссовського «Світ і Вітчизна»

5 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов

Ответственный за раздел
Матусевич Артур Вадимович
Журналисты сайта 0522.ua к вашим услугам.

Пишите нам, звоните, сообщайте о городских новостях и событиях - мы надеемся, что с Вашей помощью горожане узнают о жизни Кропивницкого больше.

Вместе с Вами мы сделаем наш город лучше!


Редакция 0522.ua:

E-mail: news@0522.in.ua