• Головна
  • На Кіровоградщині відбулося виїзне засідання Колегії Управління ДСНС в області
14:30, 14 жовтня 2013 р.

На Кіровоградщині відбулося виїзне засідання Колегії Управління ДСНС в області

На сьогодні одним з пріоритетів Державної служби України з надзвичайних ситуацій є покращення матеріально-технічної бази. Таке завдання поставив перед керівниками територіальних підрозділів Голова Держслужби генерал-полковник служби цивільного захисту Михайло Болотських.

У Кіровоградській області активно втілюють плани у життя. До виїзного засідання Колегії Управління в Устинівці приурочили презентацію відремонтованого приміщення місцевої пожежно-рятувальної частини №22, де відремонтували фасад, пожежне депо, коридори, кабінети.

DSC_0371

 

Під час демонстрації оновленого приміщення начальник Управління ДСНС в області генерал-майор служби цивільного захисту Віктор Федорчак поінформував голову Устинівської райдержадміністрації Анатолія Абрамова про результати проведення ремонтних робіт та зазначив, Управлінням ДСНС створені належні умови для захисту життя і здоров’я жителів Устинівського району.

Далі на порядку денному – засідання Колегії за участі голови райдержадміністрації, керівного складу Управління, начальників підпорядкованих підрозділів. На початку засідання про комплексну взаємодію з місцевим пожежно-рятувальним підрозділом повідомив присутнім голова райдержадміністрації Анатолій Абрамов. Головна мета співпраці рятувальників а районної влади – забезпечення безпеки жителів району. Розуміючи важливість цього питання районна влада виділила для частини 33 тисячі гривень, для порівняння – у попередні роки ця сума становила всього 2,5 тисячі. Зі свого боку начальник Управління ДСНС в області зазначив, що ефективний захист населення району від надзвичайних подій та ситуацій буде забезпечено і надалі.

Детальніше на питанні цивільного захисту населення і територій та результатах роботи за 9 місяців поточного року зупинився у своїй доповіді перший заступник начальника У ДСНС в області полковник служби цивільного Віталій Миронюк. За вказаний період завдяки цілеспрямованим заходам не допущено зростання кількості надзвичайних ситуацій у порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Забезпечено своєчасне реагування на пожежі та інші надзвичайні події – рятувальники області ліквідували 840 пожеж та майже 600 надзвичаних подій. Таким чином вдалося врятувати життя 17 людей, з яких 3 дітей та матеріальних цінностей на суму понад 6 мільйонів гривень. Групою піротехнічних робіт знешкоджено 569 боєприпасів часів Великої Вітчизняної війни. Крім безпосередніх заходів реагування, рятувальники області беруть активну участь у практичних навчаннях, під час яких діляться досвідом та вдосконалюють фаховий рівень. На спільних навчаннях ДСНС та Мінооборони, що відбулися у червні, Президентові України та Голові Держслужби був представлений рухомий пункт управління та табір життєзабезпечення. Наразі значна увага приділяється поліпшенню побутових умов несення служби, тож караульні приміщення в усіх частинах області обладнано кондиціонерами. Роботи у цьому напрямку триватимуть і надалі. Рятувальниками області виконується значний обсяг робіт до функціонування в осінньо-зимовий період – проведено випробувальний марш спеціальної техніки, вживаються організаційні заходи щодо роботи пересувних пунктів обігріву у Кіровограді та райцентрах, автодорогах державного значення, а також чергування соціального патруля у чотирьох містах області.

Детальніше про діяльність у сфері пожежної та техногенної безпеки, матеріально-технічне та кадрове забезпечення, взаємодію із мас-медіа та протидію корупції у підрозділах Управління доповіли учасникам Колегії заступники начальника Управління та керівники профільних відділів.

Виступаючи перед присутніми, у заключному слові начальник Управління ДСНС в області генерал-майор служби цивільного захисту Віктор Федорчак поставив перед присутніми завдання, які необхідно виконати до кінця поточного року. Зокрема, це поліпшення готовності підрозділів щодо реагування на надзвичайні події осінньо-зимового періоду та перевірка стану мобільних пунктів обігріву, які мають бути готовими до прийняття відвідувачів з настанням холодів. Поряд з цим, рятувальники області вживатимуть усіх заходів щодо попередження виникнення надзвичайних подій та загибелі людей на них. Рятувальники області готуються до командно-штабних тренувань, які відбудуться у жовтні та мають на меті скоординувати дії усіх відомств на випадок надзвичайних ситуацій. У осінньо-зимовий період рятувальники через ЗМІ продовжуватимуть попереджувати громадян про те, наскільки небезпечно вживати дикорослі гриби та нагадуватимуть правила пожежної безпеки у житловому секторі, а також про правила безпечного поводження на льоду.

Віктор Федорчак наголосив також на необхідності неухильного виконання вимог Голови Держслужби з надзвичайних ситуацій генерал-полковника служби цивільного захисту Михайла Болотських, а це оперативне та ефективне реагування на надзвичайні ситуації і події різного характеру, своєчасне інформування про них відповідно до вимог керівних документів ДСНС, створення належних побутових умов несення служби особовим складом підрозділів ДСНС, недопущення випадків корупції серед особового складу, посилення взаємодії із засобами масової інформації на напрямках об’єктивного висвітлення діяльності Держслужби України з надзвичайних ситуацій.

Прес-служба У ДСНС в області

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...