Кіровоград: для сільських і селищних голів проведено семінар з питань пожежної безпеки у побуті

У Кіровоградській обласній державній адміністрації під головуванням першого заступника голови ОДА Віктора Серпокрилова відбувся навчально-методичний семінар для сільських та селищних голів в он-лайн режимі з використанням відеоконференції. Його організатори - навчально-методичний центр цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Кіровоградської області та Управління Держслужби з надзвичайних ситуацій - поставили за мету заходу підвищити рівень обізнаності жителів області, зокрема у сільській місцевості, у питаннях пожежної безпеки у побуті.

Під час проведення заходу учасників семінару було проінформовано про стан роботи з попередження пожеж в області у 2013 році, доведені вимоги чинного законодавства з питань цивільного захисту, пожежної та техногенної безпеки, а також проведено навчання правилам пожежної безпеки у побуті для подальшого навчання населення. Також надані рекомендації щодо оснащення об’єктів первинними засобами пожежогасіння та доведений зміст програм для проведення занять з пожежно-технічного мінімуму, вступних, первинних та повторних протипожежних інструктажів. У якості методичної допомоги учасникам семінару були запропоновані зразки оформлення інформаційних куточків та обладнання консультаційних пунктів, створених при сільських, селищних радах та ЖЕКах для проведення навчання непрацюючого населення з питань цивільного захисту. Слід зазначити, що усі навчально-методичні матеріали щодо навчання громадян діям у надзвичайних ситуаціях, розроблені працівниками центру, доступні усім учасникам семінару в Інтернет-мережі.

Проведення заходу у формі відеоконференції у режимі он-лайн з використанням сучасних технологій дозволило охопити інформуванням усі райони області. Використання елементів дистанційного навчання надало можливість усім слухачам семінару отримати необхідну інформацію з питань цивільного захисту не залишаючи робочого місця. Також учасники семінару мали змогу поставити питання та отримати відповіді і поради фахівців у галузі пожежної безпеки та навчання у сфері цивільного захисту. Особлива увага фахівців приділялася правилам пожежної безпеки на початку опалювального сезону при користуванні пічним опаленням та експлуатації газового і електричного обладнання.

Захід було проведено на високому організаційному і навчально-методичному рівнях, що є вкрай важливим, оскільки від якості проведення такого дистанційного навчання посадових осіб на місцях залежить і якість навчання громадян правилам пожежної безпеки.

Прес-служба У ДСНС в області

Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов

Ответственный за раздел
Матусевич Артур Вадимович
Журналисты сайта 0522.ua к вашим услугам.

Пишите нам, звоните, сообщайте о городских новостях и событиях - мы надеемся, что с Вашей помощью горожане узнают о жизни Кропивницкого больше.

Вместе с Вами мы сделаем наш город лучше!


Редакция 0522.ua:

E-mail: news@0522.in.ua