На території Кіровоградщини прискіпливо перевіряють пасажирський транспорт

Відповідно до вимог Указу Президента України від 6 квітня 2011 року № 383/2011 „Про затвердження Положення про Міністерство внутрішніх справ України”, Законів України „Про міліцію”, „Про дорожній рух”, „Про автомобільний транспорт”, постанови Кабінету Міністрів України від 14 квітня 1997 року № 341 „Про Положення про Державну автомобільну інспекцію Міністерства внутрішніх справ”, службової телеграми ДДАІ МВС України щодо забезпечення безпеки дорожнього руху, протидії злочинності на автотранспорті, зміцнення дисципліни і законності серед особового складу та з метою профілактики аварійності на автомобільному транспорті, попередження порушень Правил дорожнього руху водіями автобусів, особливо тих, що надають послуги з перевезення пасажирів, здійснення державного контролю за дотриманням автопідприємствами законодавства у сфері безпеки дорожнього руху, контролю за підготовкою транспортних засобів перевізників до експлуатації в зимовий період.

З 21.10.2013 по 21.11.2013 організовано проведення комплексу заходів з профілактики аварійності на пасажирському автомобільному транспорті на території держави.

На території області до 22.10.2013 на період проведення профілактичних заходів складені начальниками відділень ДАІ графіки позапланових перевірок підприємств усіх форм власності, що здійснюють пасажирські перевезення, у тому числі базових підприємств, які надають послуги пасажироперевізникам за договорами.

У ході підготовчого етапу з 21 по 25 жовтня 2013 проаналізований стан аварійності на пасажирському автомобільному транспорті, причини та умови, що сприяли скоєнню ДТП з урахуванням інтенсивності пасажирських перевезень територією обслуговування. Затверджені графіки відпрацювань автошляхів нарядами ДПС ДАІ, а також спільними мобільними групами у складі ДАІ, ДСБЕЗ та Укртрансінспекції.

Забезпечена взаємодія з управлінням освіти і науки обласної державної адміністрації щодо посилення контролю за дотриманням вимог безпеки під час організації та здійснення перевезень дітей до місць відпочинку, на екскурсії тощо.

Під час практичного етапу, враховуючи результати аналізу стану аварійності на пасажирському автомобільному транспорті, реагування на приписи Державтоінспекції, інформації ДАІ, проводитимуться позапланові контрольні перевірки дотримання пасажироперевізниками вимог законодавства у сфері безпеки дорожнього руху.

Проводитимуться перевірки суб'єктів господарювання, які за даними Укртрансінспекції мають ліцензії на право надання послуг з перевезення пасажирів автобусами, щодо виконання ними вимог законодавства про автомобільний транспорт, а також базових підприємств стосовно виконання ними договірних умов з пасажироперевізниками.

Під час перевірок пасажироперевізників особлива увага звертатиметься на діяльність фахівця з безпеки дорожнього руху, зберігання транспортних засобів за місцем стоянки, організації передрейсового контролю технічного стану автобусів та проведення щозмінного медичного огляду водіїв.

Організовані проведення інструктажів з водіями зазначених транспортних засобів з питань безпечної експлуатації рухомого складу та дотримання ними правил дорожнього руху.

Націлено роботу нарядів ДПС ДАІ з документування допущених водіями автобусів порушень правил дорожнього руху, у тому числі перевищення обмежень швидкості руху автобусів, перевезення пасажирів понад встановлену кількість, порушення вимог дорожніх знаків та розмітки проїзної частини доріг біля автовокзалів, порушень правил зупинки і стоянки в місцях масових відправлень пасажирів, керування водієм автобусом без ліцензійної картки, перевезення пасажирів на маршруті протяжністю понад 500 км одним водієм, відхилення від визначеного маршруту руху, зберігання автобусів поза встановленими місцями стоянки.

Забезпечено окремий облік таких порушень та подальше використання їх аналізу для планування перевірок пасажироперевізників працівниками автомобільно-технічної інспекції.

За результатами проведених заходів та про виявлені недоліки буде проінформовано обласну держадміністрацію, голів міських та районних держадміністрацій з внесенням пропозицій щодо усунення недоліків у роботі пасажирського автотранспорту з питань забезпечення безпеки перевезень пасажирів автобусами.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов

Ответственный за раздел
Матусевич Артур Вадимович
Журналисты сайта 0522.ua к вашим услугам.

Пишите нам, звоните, сообщайте о городских новостях и событиях - мы надеемся, что с Вашей помощью горожане узнают о жизни Кропивницкого больше.

Вместе с Вами мы сделаем наш город лучше!


Редакция 0522.ua:

E-mail: news@0522.in.ua