• Головна
  • Кіровоградська обласна універсальна наукова бібліотека ім. Д. Чижевського запрошує
16:00, 28 жовтня 2013 р.

Кіровоградська обласна універсальна наукова бібліотека ім. Д. Чижевського запрошує

29-30 жовтня в бібліотеці ім. Д. І. Чижевського відбудеться найважливіша подія року для професіоналів бібліотечної справи – Міжнародна науково-практична конференція «Трансформація бібліотечного простору – шлях до „Відкритої бібліотеки”».

Організаторами заходу виступають: департамент культури, туризму та культурної спадщини Кіровоградської ОДА, КЗ «Обласна універсальна наукова бібліотека ім. Д. І. Чижевського», Всеукраїнська програма «Бібліоміст». Конференція орієнтована на бібліотечних фахівців і користувачів, які пов'язані ідеєю створення комфортного бібліотечного простору, адже сучасна бібліотека – центр життя громади.

До тематичних розділів конференції належать такі дискусійні платформи:

●Як зробити партнерство громадської організації та бібліотеки ефективним.

●Бібліотечні корпоративні мережі. Технології сучасних бібліотек: перспективи розвитку.

●Інструменти участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики.

●Комунікативна функція – головний чинник у соціокультурній діяльності бібліотек.

●Фізичний простір бібліотеки: пошук нових рішень і форм організацій.

●Письменник у бібліотеці.

31 жовтня о 14.00 у відділі краєзнавства ОУНБ ім. Д.І.Чижевського в рамках Краєзнавчих студій відбудеться презентація книги Ольги Голованової “Злинка: від витоків до сьогодення”. Книга присвячена історії села Злинка Маловисківського району Кіровоградської області. У серії нарисів автор оприлюднює багато цікавих аспектів минувшини її малої Батьківщини. Нариси виконані у науково-популярному стилі і будуть цікавими для істориків, краєзнавців, студентів вищих навчальних закладів, учнів шкіл та усіх тих, хто цікавиться минулим рідного краю.

1 листопада о 16.00 у відділі краєзнавства ОУНБ ім. Д.І.Чижевського в рамках проекту “Література рідного краю” відбудеться презентація 2-томника творів Анатолія Загравенка. До першого тому увійшли вірші й поеми з книг, що видавалися протягом останніх 20 років, драми про Великий голод 1930-х років та український супротив комуністичній системі українських дисидентів в 60-70-х роках минулого століття. Другий том творів складають оповідання й повісті про драматичні події сучасності.

Вхід на заходи для читачів бібліотеки – вільний!

Чекаємо Вас за адресою:

м.Кіровоград, вул. Велика Перспективна, 24

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...