Обласна державна адміністрація приділяє посилену увагу обласному госпіталю

Перший заступник голови облдержадміністрації Віктор Серпокрилов привітав ветеранів, які лікуються в обласному госпіталі, із Днем визволення України від фашистських загарбників, а разом з тим перевірив, як виконується ІІ черга ремонтних робіт в закладі.

Обласний госпіталь переживає другий етап масштабних ремонтних робіт. Лише нещодавно в закладі були повністю відремонтовані усі палати. Варто відзначити, що перший етап реконструкції госпіталю проводився коштом соціально-відповідального бізнесу, а саме - за кожним районом і містами обласного підпорядкування було закріплено певну кількість палат, які території, заручившись підтримкою меценатів, і приводили до належного стану. Тоді було витрачено більше 5 мільйонів гривень. Другу чергу робіт, що офіційно стартувала на початку вересня і включає в себе оновлення усіх мереж, коридорів, додаткових приміщень, фінансує обласний бюджет – а це майже 4 мільйони гривень. Керівник підприємства-генпідрядника ремонтних робіт Сергій Сімонов стверджує, що вже виконано левову частку ремонту – 60%. Він переконаний, що взятий темп виконання робіт дозволить завершити реконструкцію госпіталю на Новий рік. Головний лікар госпіталю Геннадій Сябренко більш стриманий у подібних прогнозах, але також має чималі надії впоратися із ремонтом вже до кінця нинішнього року. Віктор Серпокрилов перевірив хід робіт на кількох поверхах, у першого заступника голови ОДА були окремі зауваження, але в цілому процесом він задоволений. А чи й може бути інакше. Наразі госпіталь повністю заповнений, зрозуміло, що уникнути певного дискомфорту від ремонту за дверима їхніх палат складно, але жодних скарг чи нарікань ніхто із них посадовцю не висловив. Якраз навпаки – сивочолі ветерани навперебій дякували і медичному персоналу, і владі за увагу і турботу про них. Для когось, можливо, в це й важко повірити, але щире добре ставлення пацієнтів до своїх лікарів, до умов лікування в госпіталі вже стало добре відоме далеко за межами області. Прохання пацієнтів без відповідного статусу і категорії про лікування в обласному госпіталі тут не дивина. Та й досвід проведення реконструкції у кіровоградського госпіталю для ветеранів переймають вже й інші регіони .
Наразі в госпіталі лікуються 200 осіб. "І хоча рух хворих по закладу обмежений, але кожен із них отримує увесь належний спектр процедур", - запевнив Геннадій Сябренко. Віктор Серпокрилов нинішні умови лікування в обласному госпіталі також розцінює як цілком прийнятні. Найбільш інтенсивний ремонт триває на перших поверхах, на верхніх – лікуються ветерани. Після обов’язкової частини приїзду в обласний госпіталь – перевірки ремонтних робіт, до більш приємної – Віктор Серпокрилов привітав фронтовиків, ветеранів праці із важливим святом для української держави – Днем визволення від фашистських загарбників. Він передав вітання і від голови облдержадміністрації Андрія Ніколаєнка. Віктор Серпокрилов наголосив, що обласна влада не послаблюватиме своєї уваги до ветеранських проблем і потреб, як того вимагає і Президент України, як того вимагає і синівський обов’язок перед подвигом батьків.
- Реалізація обласної програми "Зірка пам'яті", що якраз і покликана вирішувати ветеранські проблеми, набирає обертів. Один з доказів – сотні відремонтованих "ветеранських" палат в районних центральних лікарнях, взірцеві палати обласного госпіталю, і виконання обіцяної обласною владою ІІ черги робіт в госпіталі. Заяви влади про опіку над ветеранами – це не порожні слова, вони підкріплені реальними діями, - наголосив Віктор Серпокрилов під час брифінгу в госпіталі.

2 просмотра в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов

Ответственный за раздел
Матусевич Артур Вадимович
Журналисты сайта 0522.ua к вашим услугам.

Пишите нам, звоните, сообщайте о городских новостях и событиях - мы надеемся, что с Вашей помощью горожане узнают о жизни Кропивницкого больше.

Вместе с Вами мы сделаем наш город лучше!


Редакция 0522.ua:

E-mail: news@0522.in.ua