На Кіровоградщині відбулася зустріч із делегацією представників корейської компанії Samchully Energy Solution Co

Заступник голови ОДА Ярослав Арсірій, разом з керівниками профільних департаментів облдержадміністрації, зустрівся з делегацією представників корейської компанії Samchully Energy Solution Co з метою налагодження співробітництва між суб’єктами господарювання у галузі виробництва та споживання біопалива.

Корейська делегація високо оцінила здобутки і майбутній потенціал області, і висловила сподівання на подальшу співпрацю в напрямку виробництва альтернативної енергії. За словами представника компанії Samchully Energy Solution Co, вони готові, використовуючи відходи тваринницьких підприємств області, виробляти газ і тепло, і тим самим економити природну енергію.

- Ми особливо зацікавлені в проектах, пов’язаних з виробництвом енергії з відновлюваних джерел. І основне завдання обласної влади на сьогодні – створення сприятливого клімату для компаній, готових інвестувати в регіон. Тим паче, що з січня поточного року в Україні діє закон про стимулювання інвестиційної діяльності в пріоритетних галузях економіки країни. Наразі ми маємо і національний режим валютного регулювання і збору податків – це коли будь-яке підприємство з іноземними інвестиціями оподатковується за такою ж схемою, що і національні компанії. Крім того, держава гарантує повернення інвестицій, якщо іноземна компанія приймає рішення про вивід інвестицій із країни, без будь-яких збитків і втрат для компанії, - наголосив Ярослав Арсірій.

Детальніше заступник керівника області зупинився на презентації проекту створення індустріального парку в Канатовому. Він запропонував корейській делегації звернути особливу увагу і розглянути можливість і перспективу участі компанії Samchully Energy Solution Co у цьому проекті. Наразі триває оформлення документів на землю під майбутній технологічний кластер площею понад 700 га.

- Наступного року ми плануємо увійти в активну фазу створення інфраструктури на території парку. Тому обласна влада неабияк зацікавлена в тому, щоб знайти партнерів, готових до участі в проекті із залученням новітніх технологій, адже такі завдання ставить перед нами Глава держави і сучасні економічні процеси у світі вимагають нових підходів, - підкреслив Ярослав Арсірій.

3 просмотра в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов

Ответственный за раздел
Матусевич Артур Вадимович
Журналисты сайта 0522.ua к вашим услугам.

Пишите нам, звоните, сообщайте о городских новостях и событиях - мы надеемся, что с Вашей помощью горожане узнают о жизни Кропивницкого больше.

Вместе с Вами мы сделаем наш город лучше!


Редакция 0522.ua:

E-mail: news@0522.in.ua