• Головна
  • Обласна влада визначила кращих волонтерів акції «Зірка пам'яті»
15:30, 31 жовтня 2013 р.

Обласна влада визначила кращих волонтерів акції «Зірка пам'яті»

З липня 2010 року, за ініціативи голови облдержадміністрації в області триває довгострокова акція "Зірка пам’яті". Головна її мета – всебічна підтримка ветеранів Великої Вітчизняної війни, які в свої молоді роки щоденно ризикували життям на фронтах Великої Вітчизняної, а сьогодні особливо потребують уваги, матеріальної та моральної підтримки.

Підтримці ветеранів було присвячено обласний форум "Турбота і шана – ветеранам", який нещодавно пройшов у Добровеличківці за участі волонтерів, представників ветеранських громадських організацій, керівників районів області.

Звертаючись до учасників форуму, перший заступник голови облдержадміністрації Віктор Серпокрилов зазначив, що питання належної опіки та соціального захисту ветеранів є надзвичайно актуальним, адже, з кожним роком стає все менше тих, хто на фронтах Великої Вітчизняної війни відстоювали свободу та незалежність нашої Батьківщини. Саме тому Глава держави наголошує на необхідності посилення уваги до проблем ветеранів, консолідації зусиль влади, громадськості та соціально відповідального бізнесу для максимального охоплення ветеранів війни заслуженою турботою.

– Успішне втілення "Зірки пам'яті" дає можливість забезпечити достойний соціальний супровід учасників Великої Вітчизняної війни. Це наш святий обов’язок, це вимога, що ставить перед нами Президент!, – наголосив Віктор Серпокрилов.

Під час посадовець привітав п’ятірки волонтерів з Добровеличківского, Голованівського, Гайворонського, Вільшанського, Маловисківського, Кіровоградського, Новомиргородського, Новоархангельського, Новоукраїнського та Ульяновського районів, які сьогодні серед кращих у справі надання соціальної допомоги ветеранам та вручив їм перехідні вимпели акції "Зірка пам’яті".

За результатами форуму, його учасники прийняли резолюцію, де наголосили на необхідності посилення турботи про ветеранів Великої Вітчизняної війни та закликали молодь пам’ятати і шанувати подвиг героїв, які здобули Перемогу та відбудували державу у повоєнні роки.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Останні новини
Оголошення
live comments feed...